Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik és beszélgettünk már és eddig mutatott olyan jeleket mintha én is tetszenék neki, de mégis olyan mintha próbálna távolságot tartani tőlem. Most akkor nem akar semmit tőlem, vagy csak zavart vagy mi a helyzet? :/

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond el az érzéseidet neki, az a legegyszerűbb. Vagy beszélgess még vele, próbáld kettőtökre terelni a témát. Lehet ő is azért bizonytalan, mert nem tudja pontosan te mit érzel.
2016. jún. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszelgess vele de szerintem nem erdekled
2016. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy ő már tudja én hogy érzek
2016. jún. 9. 15:28
 4/6 Andicika ***** válasza:
Ő bizonytalan. Ha már elmondtad neki az érzéseid, és nem nyit feléd, akkor hagyd, mert nem jössz be neki.
2016. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyan tudattad vele? Könnyen lehet, hogy megrémítetted.
2016. jún. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha aktuális még a kérdésed, szerintem próbálj olyan helyzetet teremteni, mikor fizikailag is közeledhetsz hozzá.

Pl. hosszan szemezhetsz vele, megfoghatod a kezét, átölelheted, megcsókolhatod.

Ha nem félsz (nagyon) az esetleges elutasítástól, akkor ezekkel nyugodtan próbálkozhatsz. Az általa adott 'válasz' egyértelmű lesz.

2016. dec. 31. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!