Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, akibe szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akibe szerelmes vagyok, de nem biztos, hogy viszonozná. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Voltunk koncerten néhány barátommal és ott megismertem egy arab fiút (itt született ebben az országban mér) és sokat beszélgettünk, még most is tartjuk a kapcsolatot mindennap. Semmi jelét nem mutatta, hogy tetszem neki, míg én több ráutaló jellel próbáltam rá célozni. Félek, hogy kiröhög emiatt és soha nem fogunk már beszélni..


17/l


2016. jún. 28. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha minden nap beszéltek te sem lehetsz neki teljesen közömbös mert akkor érdekled és azért szán rád időt :D szóval mindenképp :D
2016. jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jún. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Adelll ***** válasza:

O is szokott rad irni? Kerdezget? El kene hivnod valahova h talalkozzatok. Vagy kerdezz ra ugy h o nem akarna e megnezni azt a filmet meg h te kivancsu vagy ra es vard meg hogy reagal. Ha 'lecsap' a lehetosegre es nem pedig kifogasokat mond akkor tuti van eselyed.

De ez csak otlet, csinald ahogy szeretned de egy probat tuti meger;)

2016. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 VASSZAKÁLL ***** válasza:
Ne mondd el meg az is lehet hogy az iszlam allamnak dolgozik
2016. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!