Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? A legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A legjobb barátom egy hónapja bevallotta hogy szerelmes lett belém. Nem tudok igazábol mit kezdeni az egésszel

Figyelt kérdés
a szüleim is támogatják ezt az egészet sőt a legjobb barátnőm is odavan attól hogy ő mennyire szeret/tényleg tisztel és igy tovább.nagyon szeretem őt meg minden de egyszerűen kinézetre nem jön be.őszintén szégyenlem magam hogy ennyire felszines vagyok de nem tudok már mit csinálni ugy hogy senkit se bántsak meg.minden segítség jól jön:)

2016. jún. 28. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet. Röviden:Tisztázd vele ,hogy mit érzel.

Írj privátban.

2016. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy bocsi, de nincsen meg a szikra, de barátok még lehettek (kérdés, hogy mennyire fogja tudni kezelni a helyzetet)
2016. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az a baj hogy tényleg nagyon szeretm,de nagyon

és mindent megbeszélünk

és igy is tudom hgy nehéz neki otthon és nem akarom bántani:)

2016. jún. 28. 15:34
 4/6 anonim válasza:

Hát öhm igen ez elég necces..Velem is volt ilyen.Én azzal érveltem hogy másba vagyok szerelmes:D de azért mesélhetnél erről bővebben privátban ha gondolod és megoldhatjuk a dolgot:D


14/L

2016. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet nálam, csak fordítva, azzal a különbséggel, hogy ellökött magától amikor elmondtam, hogy én többet érzek egy ideje. Kérlek te ne csináld ezt, én nagyon sokat sírtam, mert egyben az egyik legjobb barátomat is elveszítettem. Támogasd, ne hagyd magára, ne kerüld, de ne is hagyd, hogy azt gondolja, hogy lehetne több, finoman add a tudtára amikor olyan helyzetben vagy.
2016. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na nálam fordított a helyzet. 16 éves lány vagyok és a legjobb fiú barátomba szerettem bele. Tud(ott) (most nem tudom hogy tud e róla mert egyszer már megmondta hogy csak barátok vagyunk) róla. 4 éve kosarazott ki azóta ugyan úgy szeretem szóval elutasíthatod de nem tudod megváltoztatni majd az érzéseit.
2016. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!