Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van 1 lany akibe szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élekfj kérdése:

Van 1 lany akibe szerelmes vagyok kb 4 honapja es nem birom kiverni a fejembol. Sajnos a mostoha rokonom. Ami a legnagyobb baj hogy azt mondta "semmit nem erzek iranta" Rengetegszer talalkozok vele. Csak nem tudom mit tudnek tenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az nem lehetoseg hogy feladom es mast keresek. Mert nem tudom elengedni.. 16/f

2016. jún. 28. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Helyes vagy-E?? :D Ha az vagy, akkor hajts rá :)
2016. jún. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagykepu ALERT!

Igen helyes vagyok :D Es eleg sokan szerelmesek belem es eleg sok embernek tetszek. De neki meg allitolag nem..

2016. jún. 28. 16:11
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem is baj, ha nem tetszel neki. Mutasd meg, hogy mennyire szereted, ne a külsődbe, hanem a belsődbe szeressen bele. Udvarolj neki, de ne legyél rámenős. Lassan, romantikusan. Ha ezután sem érdeklődik irántad, akkor hagy a fenébe. Nem te fogsz veszíteni hanem ő. Ha ezt nem tudja felfogni, akkor így járt...
2016. jún. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megteszek minden tolem telhetot de neki mas tetszik.. Aki egyebkent nem 1 szep gyerek... Es nem fogom elengedni. Nincs bennem annyu ero hogy felaljak utana..
2016. júl. 1. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!