Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik de mivel nyár van nem találkozok vele. Tegnap megírtam neki hogy mit érzek iránta és csak annyit válaszolt 2 órával később hogy: "Ez jól esett". Ez mit jelent? Van esélyem vagy hagyjam vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mert én úgy érzem tolakodás lenne ha elhívnám valahova. Vagy legalább is furcsa lenne. De ha nem az akkor hova és milyen indokkal hívjam el?

2016. jún. 30. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hu, ez jelent valamit😁
2016. jún. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell itt tétovázni, indok se kell, hiszen leírtad neki azt, hogy mit érzel.

Csak simán kérdezd meg, ráér-e valamikor sétálni. Persze a programot, azért tedd színessé, de vele csak randin közöld, hogy hova mentek. Ha azt mondja, hogy benne van, akkor nyert ügyed van!

2016. jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

eléggé puha vagy már bocs..ez csak egy jó kifogás arra a kérdésre hogy miért nem kérdezted meg nyári szünet előtt a dolgot..Meg nem egyből lerohanni kell szerelmi valomásokkal. Persze mákod volt h sikerült.


Én is nem rég jöttem össze a mostani bnőmme, hasonló sztori, csak én inkább leszólitottam mielőtt már nem találkoznék vele út közben.

2016. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hagyd beken nem akar tőled semmit :D csak azert mondom mert velem is ezt csinaltak, es ugyan ezt valaszoltam, pint azert h ne bantsam meg:/
2016. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt jelenti ez jól esett. Bár ez elég kétséges hogy ez kölcsönös. Hívd el valahova aztán ha lemondja akkor hagyd. Ebből már vennie kéne a szándékod.
2016. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!