Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Van egy srác aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smileeeeeee kérdése:

Fiúk! Van egy srác aki tetszik. Hogyan jöhetnék be neki? Hogyan kelthetném fel a figyelmét? Értelmes válaszokat szeretnék! 13/l

Figyelt kérdés
2015. aug. 7. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

"Értelmes válaszokat szeretnék!"

Diszkriminatív! :(

2015. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
58%
Vegyél neki egy karambitot vagy valami lol skint fixen fog köszönni addig még nem jön valami új skin ..just do it my friend
2015. aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
szívesen megmondom csak kéne kicsit donatelni a paypalomra mert vennék 1 zsigerelő dopplert please! Köszi puszi.
2015. aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekem volt olyan barátnő akinek a barátnője szólt nekem ,hogy bejövök neki am öltözz különlegesen csinálj lanyoshipster hajat nemhiszem hogy az sokmindenkinek van mert nem mindenki beválalos
2015. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Hívd el randira!Tudom most biztos azt gondolod hogy nekem erről fogalmam sincs, de én is 13 vagyok és fiú és belém is sokan szerelmesek és ha az egyik elhívna valahova én mennék.Tehát ne parázz,ha nem vagy 200 kiló akkor menni fog. Sok sikert!
2015. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz lány vagyok de próbálj meg valahogy a közelébe férközni ezt úgy értem hogy valahogy ismerkedj meg vele :)

13/l

2015. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Imre777 ***** válasza:
Az is jó, ha a barátnőd szól neki vagy valaki valahogy összehoz egy olyan találkozót, ahol mindketten ott vagytok és tudtok beszélgetni, de az lenne a legjobb, ha közvetlenül éreztetnéd vele vagy finoman a tudtára hoznád és megbeszélnétek.
2016. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hívd el beszélgetni 😉 .
2017. máj. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Legyél hozzá kedves. Próbáld meg megnevettetni. Mosolyogj rá, meg ilyesmik. Írj rá, kezdj vele beszélgetni. 13L
2020. máj. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!