Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/ férfiak, ha ti szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/ férfiak, ha ti szerelmesek vagytok, vagy ha tetszik nektek egy nő, eszetekben tartjátok a születésnapját és igyekeztek aznap minél hamarabb felköszönteni, vagy előfordul, hogy elfelejtitek vagy csak később jut eszetekbe?

Figyelt kérdés

Én ha szerelmes vagyok valakibe, vagy ha csak tetszik is, vagy nagyon kedvelek valakit, akkor eszembe tartom a születésnapját meg a névnapját is és igyekszem minél hamarabb felköszönteni aznap (pl FB-n, smsbe..). Mondjuk még azt is szoktam csinálni ilyen esetekben, hogy tényleg ne felejtsem el, hogy beírom mobilomba, hogy jelezzen nekem aznap. Ez a pasiknál is így van, vagy előfordul, hogy kimegy a fejükből?

Tudom ma már az FB mindenkit emlékeztet ha épp fent vagy, hogy kinek van a szülinapja, ezért nem is lehet tudni ilyenkor igazán, hogy tényleg emlékezett rá, vagy csak az FB miatt írt. De ha az illető, reggel nem járt FB-n, és nem írt akkor sem hamarabb napközben se ott se sms-be pl, akkor valószínűsítem, hogy elfelejtette és maximum majd este mikor feljelentkezik ír. De persze olyan is megeshet, hogy eszébe is van, de reggel nem járt FB-n, de akkor meg a munkahelyén ha van net onnan is írhatna, 2 perc az egész.


Vagy ha pl valaki most került új környezetbe, külföldre, ott dolgozik, akkor szerintetek előfordulhat, hogy nincs aznap eszébe vagy csak tényleg későn jut eszébe még a fontos is számára a személy, vagy ezek szerint annyira mégsem fontos?

Kérlek írjatok kort és nemet is, előre is köszi :)



2015. aug. 10. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Nálam elő nem fordulhatna olyan, hogy valakit ne köszöntsek fel, aki számomra fontos. Soha nem felejtem el, észben tartom. 28/f

Nincs facebookom, se emlékeztetőm.

2015. aug. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Haha, én még azt sem tudom a saját anyámnak mikor van a születésnapja.

Volt mikor a sajátomat is elfelejtettem...


Utálom az ilyen dolgokat. Mit kell ezen ünnepelni?

Maximum azt tudnám elfogadni, hogy a születésnapos a saját anyját köszönti fel, hogy megköszönje, hogy világrahozta és felnevelte, annak lenne létjogosultsága.

Viszont ez az álszent szülinapozás annyira mű szrság, mit kell rajta ünnepelni de komolyan?

Egy évvel közelebb vagy a halálhoz?

Vagy hogy ilyen körülmények közt is képes voltál életben maradni ezen a sárgolyón?

Vagy mit?

Komolyan érdekelne...


Ennél álszentebb szrság egyedül a karácsony... nevetséges amit ott is leművelnek az emberek.

2015. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jah, lemaradt: 27F
2015. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kicsit belegabalyodtam, hogy most mi is van a facebbokkal meg az emlékeztető funkcióval. :)

Ha tetszik valaki, akkor észben tartom az ünnepeit.

2015. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: 33/F :)
2015. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2es ugyanezt akartam írni :O

kár,hogy kevesen gondoljuk így...

19/n

2015. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem csak a születésnapokat tartom fejben, de a mobilszámokat is :)
2015. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2# válaszoló te nem én vagy? Szinte az első ember, aki ugyanazon véleményen van karácsony és társairól! Azonnal fel is pontoztalak :))
2015. aug. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és én nő vagyok mindjárt 40
2015. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat mindenkinek :)

2-es, 6-os,8-as jó egy részben igazatok is van, de végül is ezen a napon megemlékezünk a szeretteinkről, azzal, hogy felköszöntjük azt aki fontos nekünk kimutatjuk, hogy gondoltunk rá a születése napján, még a névnap nem nagy dolog, azt is max tesómnak, szüleimnek tudom, de van, hogy azt elfelejtem, ha nagyon el vagyok foglalva, a páromnak, vagy aki tetszik igyekszem nem elfelejteni, meg a fontosabb születésnapokat azért észben tartani.

Ti nektek nem esne rosszul, ha a párotok, szüleitek elfelejtenék a születésnapotokat? és itt nem ajándékozásról beszélek, az nálunk sincs mindig, de maga a felköszöntés.

2015. aug. 10. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!