Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti összejönnétek ilyen körülmé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek ilyen körülmények között egy pasival?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismertem egy jóképű, kedves, és illemtudó srácot. Izmos, láthatóan ad magára, és jó minőségű, szép ruhákban jár. Eleinte azt hittem hogy egy beképzelt **fej, aki egész nap csak a konditeremben van és az izmait nézegeti, de amikor megismertem, rájöttem hogy ellentéte a gondolataimnak. Nagyon jó fej, értelmes, céltudatos ember. Hetek alatt beleszerettem, és a kapcsolatunk komolyodásával bemutattuk egymást szüleinknek. Anyuékat is nagyon lazán kezelte, látták rajta hogy művelt, illemtudó ember, és kedvelik. Viszont amikor én mentem el hozzájuk, azt hittem kiesik a szívem a helyéről, és ott esem össze. A házuk egy eléggé romos, régi parasztház, és belülről sem szebb mint amilyennek kívülről tűnik. A szülei bunkók, illetlenek és műveletlenek, el sem tudom hinni hogy ő a gyerekük. De kiderült igen, csak valami csoda folytán, nem a szülei példáját követte, hanem a keresztapjáét, aki mindig a jó útra terelte, ha valamelyik hülye őse valami balgaságot mondott. Persze, nem fogom a helyzete miatt otthagyni, mert tényleg nagyon szeretem, és nem érdekel hol lakik, kik között, csak az, hogy engem szeret, és mindent megad amit én elvárok a kapcsolattól, sőt, még többet is. De ha előbb mutatott volna be, és utána ismertem volna meg jobban,... nem ismertem volna meg jobban. Ott hagytam volna faképnél. Nektek mennyire számít hogy a srác miylen körülmények között él? (Tényleg rosszabb az átlagnál a helyzete, de ő az átlag felett van..)

2016. máj. 1. 15:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, a ruháit és a minőségi dolgait a saját keresetéből veszi meg. Ő 19, én 18, még tanul, de hétvégente dolgozik, a pénzből a kosztba is belead.
2016. máj. 1. 15:33
 2/7 anonim válasza:
100%
Ebből látszik mennyire felszines vagy.Komolyan otthagytad volna mert nem olyanok a körülmények még mielőtt megismerted volna?
2016. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, és a barátnőmről tudtam meg jó idő után milyen is a helyzetük. (Apja alkoholista, édesanyja mosogatónő, és nem egyedüli gyerek!) Engem különösebben nem zavart, csupán átmeneti zavar merült fel abban, hogy egy ideig mindent megvettem neki. De azthiszem túlzásba vittem, bár őt sose zavarta, de az anyja többször is rászólt. Igazából ha a szüleit előbb ismerem mint őt lehet őt sose ismerem meg, így fordítva viszont úgy alakult, hogy másfél éve vele vagyok, és rájöttem, hogy annyira nem is rossz a családja mint első ránézésre tűnt.


Szerintem nem teljesen elítélendő, ha kicsit előítéletes vagy, nemis az anyagi helyzetre nézve, hanem a viselkedésre. Még csak csak elmegy ha valakinek nem olyanok az életkörülményei, hisz attól még lehet jobbmódúaknál jobb ember, de ha bunkón is viselkednek a szülei, hááát...

2016. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szülei eléggé bunkók és illetlenek, de ellenben ő.. Teljesen rendben van. Ők igénytelenek, stb, de ő nagyon is okés srác. Művelt, jól viselkedik, illedelmes, értelmes.
2016. máj. 1. 16:09
 5/7 anonim válasza:
Szerintem kár lenne ezért otthagyni. De te tudod.
2016. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a sráccal akarsz összejönni vagy a szüleivel? látszik hogy nagyon gyerekes vagy még... tetszik az "izom" mint kulcsszó
2016. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor...?Ha megismernék egy ilyan embert,biztos nem érdekelne,milyen bunkók a szülei,végül is nem velük akarok összejönni.
2016. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!