Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha egy srác szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha egy srác szerelmes (bár nem tudom biztosan) és nem mutatja ki az érzéseit megérné e nekem kockáztatni, hogy kezdeményezzek vmit? Pl megcsókoljam vagy ne foglalkozzak vele és hagyjam rá?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
kapd le
2010. febr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a srácra a kezdeményezést. Elvégre, ha tényleg akar tőled valamit, előbb utóbb úgyis lépni fog. Ha sokáig nem történik semmi, bepróbálkozhatsz persze te is, de általában ugye a fiú a kezdeményező fél.
2010. febr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet, hogy nem mer kezdeményezni

kezdeményezz te.


Nemlesz könnyü de ha nemteszed meg akkor (lehet, hogy) bánni fogod egész életedben, hogy nemtetted meg.

2010. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
kezdeményezz
2010. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a csajok kiharcolták maguknak az egyenlőséget miért nem bírtok megmozdulni legyetek tekintettel arra h a faszik nagy rész ugyan úgy fél attól h csalódniuk kell ne butáskodjatok ilyenekkel mert ahogy előttem írták lehet h egész életedben báni fogjátok

a kérdezőnek meg egyételműen javaslom h egyszer élsz hajrá ha nem jön össze akkor mi van jobb mintha meg se próbálnád és homályban élnél

2010. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!