Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé vagy mit tehetek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Lassan 2 és fél éve annak, hogy egy fiú (aki a suliba járt, de azota en is elballagtam) ramirt facebookon. Nagyon sokat beszelgettunk de mivel akkor meg kicsi voltam (12) ezert nem birtam felfogni miket irogatok, nem ereztem felelosseg tudatot stb. 2 es fel ev alatt mindig voltak "kisebb nagyobb" veszekedesek, de tobbszor is "szerelmet" vallott nekem a fiu. Mostmar 4 honapja nem beszeltunk mert lemondtam egy talalkozot, amit mellesleg en kertem. En ennyi ido utan sem tudom elfelejteni, fogalmam sincs miert, es beledoglok neha hogyha egyedul vagyok mert csak ra tudok gondolni, meg arra hogy milyen jo lenne vele, mennyi mindent tudnank egyutt csinalni. Minden lehetseges kapcsolatteremtesi oldalon letiltott (fb, snap, insta) es nem tudom igy ezaltal kozolni vele hogy hogy erzek.. Mellesleg szerintem o mar tullepett rajtam, szo szerint leszar. (Nem hatotta meg semmi hogy barmimet neki adnam, minden ""elso"" dolgomat) Nyar vegen koltozik kulfoldre es nem tudom hogy fogok erezni ha elmegy, mert csak bankodni fogok hogy nem tettem semmit es nem lett semmi, pedig lehetett volna. Ha talalkoznom kene vele, akkor nagyon izgulnek, es nagyon zavarban lennek (tudom, ezt mar tobbek is mondtak hogy ha egy lany zavarban van az aranyos), de en annyira lefagyok hogy nem tudok megszolalni se... Es ezen szeretnek valtoztatni is.

Valaki tanacs?

Es nagyon szepen kerek barkit is aki valaszol, hogy normalisan, mert ez fontos nekem!



2016. júl. 4. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Igen az vagy.
2016. júl. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

"Valaki tanacs? "

Bocsi nem tanácsnak hívnak :S

Igen az vagy belé és a sajtot az asztalra teheted a kedvemért :3

2016. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megint sajt öreg? Tényleg #sajt.
2016. júl. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ne sajtozzatoj, légyszives, hanem értelmes válaszokat várok.
2016. júl. 4. 10:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
értelmes
2016. júl. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen az vagy, de próbáld meg elfelejteni.

Mint mondtad nem érdekled már egy jó ideje, ha meg mégis elkezdenétek újra beszélgetni azt, hogy külföldre költözzön nem fogod tudni megakadályozni és csak még jobban fog fájni..

2016. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert igazabol az o ballagasa ota nem lattuk egymast szemelyesen, azota csak neten tartottuk a kapcsolatot, meg mobilon se hivtuk egymast
2016. júl. 4. 11:06
 8/11 A kérdező kommentje:
Es meg azt kihagytam, hogy mar tobbszor is volt hogy 1-masfel honapokra elfelejtettem, probaltam terelni masra a gondolataimat de egy ido utan mindig visszatertem
2016. júl. 4. 11:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Hagyjad a fenébe szerintem.Ez,hogy mindenhol letiltott,és még esélyt sem ad,hogy megmagyarázd,eléggé gyerekes viselkedésre utal.Meg amúgy is külföldre költözik,nem akarok általánosítani,de a távkapcsolatok ritkán működnek jól,ráadásul ő is kamasz,ott is meg fog ismerkedni új lányokkal.
2016. júl. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Adelll ***** válasza:
Beszelj vele. Mond el neki h hianyzik. Tisztazd le a dolgokats mert ha elmegy utana mar nem tudod megbeszelni vele es orokre banhatod. Viszont nemhiszem h ossze tudnatok jonni merr ha elmegy akkor sok ideig nemlatjatok egyast.inkabb azerr beszelj vele h lezard a dolgokat.
2016. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!