Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha szerelmes vagyok az egyik haveromba? 17/F

Figyelt kérdés
Szerintem tudja már hogy érzek iránta valamit de nem biztos! Az van ha vele vagyok akkor boldognak erzem magam szeretem a tarsasagat es nagyon sokat gondolok ra! Van amikor hulyesegbol piszkaljuk egymast es itt ott amott hozza erunk egymashoz de ez kb napi szinten van es az a lenyeg hogy nem tudom hogy honnan tudjam meg hogy o sejt e valamit is vagy nem meg hogy tudnam elfelejteni azt hogy mit erzek iranta mert ez igy nagyon rossz nekem es sajnos minden nap el gondolkozom hogy mit tegyek de semmi otletem sincs! Elore is koszonom a valaszokat es a tanacsokat! :( :(

2015. dec. 21. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem derül ki egyértelműen: haverod fiú vagy lány?
2015. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Masodik kommentelonek.! Fiu
2015. dec. 21. 22:14
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Reménykedek hogy nem az én haverom vagy mert az is néha ölelgetni próbálna.

Amúgy meg keress egy lányt,jobb az neked.

2015. dec. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem azok kommentjere vagyok kivancsi aki ertelmetlen szart ir hanem azokera akik adnak valami tanacsot
2015. dec. 22. 00:17
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem bízd az időre..Egy kis ideig. Az sem baj ha hónapok telnek el.

És ha nem szűnik az érzés, beszéld meg vele.

2015. dec. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bonyolult helyzet és ismerős. Szerintem ki kellen puhatolózni, hogy ő mit érez. Finom utalások, célzások. De akár azt is megkérdezheted, hogy neki kijön be az osztályban a legjobban. A reakciója pedig mindent elfog árulni neked.

Azt nem tudtuk meg, hogy osztálytársak vagytok-e. De ha igen, akkor lehet várnod kellene még egy kicsit. Ahogy előttem is mondták. Gondolj bele, ha mégse érez irántad semmit, akkor lehetetlen lesz elkerülni és ezek a mindennapos találkozások felfognak emészteni.

2015. dec. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
hülye homár
2015. dec. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

17évesen el döntötted hogy meleg leszel.

remélem a szüleid örülnek neki..

2015. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#6os vagyok.

Ja és ne foglalkozz az ilyen negatív véleményekkel. Merd felvállalni magad. Mindenkinek a saját boldogsága a legfontosabb, ha te egy másik fiúval érzed jól magad akkor légy egy másik fiúval. Ne támaszkodj ilyen ostoba véleményekre.

2015. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom
2015. dec. 23. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!