Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem szerelmes szakított....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szerelmes szakított. Tehetek valamit?

Figyelt kérdés

Barátnőm szakított, mert hogy már nem szerelmes belém. Elég nagy lett köztünk a táv és sokat nem tudtunk dolgozni a kapcsolatunkon az elmúlt időben. Szeretni szeret elvileg. Én is őt és hát nagyon egy pár voltunk. Az utóbbi időben lehet az agyára mentem hogy találkozzunk már 2-3 hét után, mert ez senkinek se jó, ez egy szakítással lett megkoronázva...

És igazából mindig így járok, elmúlt a szerelem és dobnak a nők. Elég szar érzés, persze ha kérdezem hogy mi volt a baj nem tudnak mondani semmit sem rám.. Én tisztában vagyok a hibákkal amiket elkövettem, de most hiányzik és vissza szeretném kapni. Néha beszélünk neten, de ő nem érdeklődik hogy létem felől..

Amíg gyakrabban találkoztunk nem volt semmi ilyen baj és egyszerűen nem érti meg, hogy ez is hozzá tesz, meg a szerelem is mulandó dolog, főleg ha nem ápolják, de hátrakötött kézzel nem tudok mit tenni. Ennek ellenére úgy gondolom hogy ő meg én tényleg egy pár vagyunk. Csak az időzítés nem volt jó, vagy a költözés előtt kellet volna megalapoznunk jobban a kapcsolatunkat vagy később összejönnünk.


Ti ilyen helyzetben mit tennétek, hogy lehet érzelmeket kicsalogatni belőle? 1 hónapja nem láttuk már egymást..

Talán nem sokára cuccok vissza adása végett.


23F



2016. febr. 19. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor nyilván a távolság a baj, a szex és a szenvedély hiánya nagyon sok kapcsolatot megöl és az sem zárható ki, hogy ezt másnál keresi
2016. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mint halottnak a csók.
2016. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ÉS a későbbiekben ha ez a távolság megszűnik létezni köztünk? nagyjából fél év.. Ő mondjuk elég erős nő lelkileg, nehéz dolgom lenne..
2016. febr. 19. 15:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint a másik pasi, akit talált helyetted! Mert talált, az ilyen duma mindig azt jelenti.
2016. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen! Biztos talált jobbat! Mert elképzelhetettlen, hogy csak szimplán nem jön be neki a srác. Hogy lehetsz ilyen hülye utolsó? Kár, hogy a hülyeség nem halálos!
2016. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha eleve nem jött be neki, akkor egyáltalán nem lett volna szerelmes. Bár végül is lehet, hogy nem is volt, csak azt is hazudta. A nőkről mindent el lehet képzelni, kivéve azt, hogy igazat mondanak.
2016. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szerelmes volt... Csak kikerült a nagy életbe nélkülem. Hogy másik srác van e nem tudom, lehet hogy van a képben.. És igen csak úgy poénból nem jött volna össze velem, meg tartott volna ki eddig, már fél éve benyőghette volna ezt a szakítást lett volna rá ugyanúgy indoka mint most.

Mindegy igazából jó lehetőségeket kérdeztem, most nem is tudnám vissza szerezni és nem is javítana a helyzeten, ugyanúgy tanul egyetemen én meg csak fél év múlva kerülök oda ahova ő is.

2016. febr. 19. 16:51
 8/13 anonim ***** válasza:
Nézd, ha neki 2-3 hét alatt nincs vágya találkozni veled, amikor együtt voltatok...
2016. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szóval egy húzósabb vizsga időszak nem kifogás erre...
2016. febr. 19. 20:00
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem legközelebb helybéli lánnyal ismerkedj. vagy max egy óra úttal. az még naponta is megoldható.

a vizsgaidőszakos kérdésed nehéz ügy. te tudod,hogy milyen szakra jár, hány vizsgája volt, mennyire maximalista, kellett -e a jó ösztöndíjindex..stb. lehet csak kifogás, lehet tényleg végig tanulta a heteket.

de az biztos,hogy jobban jártál így. kár tovább erőltetni ha nem megy.

2016. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!