Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Két találkozás után beleszeret...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két találkozás után beleszeretni valakibe?

Figyelt kérdés

Nem rég megismertem egy srácot, nekem nagyon szimpatikus, szerintem én is neki. Még csak kétszer találkoztunk-mindkét alkalommal végig dumáltuk az éjszakát-, de azt hiszem én lassan teljesen beleszeretek. Lehetséges ez egyáltalán?!


Mit tegyek, hogy kicsit komolyabbra forduljon köztünk? Hogy adjak "zöld jelzést" a közeledéséire és hogy vegyem észre őket? Tudom, rémes kérdések, de nézzétek el, mert egy érzelmi analfabéta vagyok...


Pénteken újra talizni fogunk.

Am egyikőnknek sincs kapcsolata, szóval elvileg szabad a pálya.


2016. júl. 5. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
igen lehetséges térj a lényegre mond neki te többet érzel iránta mi lenne ha megpróbálnátok?
2016. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 találkozás után is belelehet valakibe.
2016. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csókold meg és érteni fogja a jelzést.
2016. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
megvolt már?
2017. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!