Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy baratom akit szeretek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy baratom akit szeretek, de az exemrol szoktam álmodni es meg mindig szomoru vagyok ha ra gondolok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az exemmel mar vagy egy eve szakitottunk . Sokaig sirtam miatta . A mostani baratommal 4honapja vagyunk egyutt es nagyon szeretem . Megis folyton a vol baratom van benne az almaimban hogy vissza jon . Ez normalis ? Elvégre az elso szerelmem volt ? Kerlek segitsetek nagyon tanácstalan vagyok 16L
2016. júl. 7. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
esküszöm félek rólam van szó mert minden stimmel xd remélem nem Annának hívnak xd amúgy az normális sose fogod elfelejteni max kevesebbszer jut eszedbe... velem is így van de nem problemazok miatta
2016. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nem Anna vagyok :D
2016. júl. 7. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 es vagyok-- fhuuu basszus ha tudnad ez mekkora megnyugvás xd
2016. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még nem zártad le magadban.

Próbáld meg elgondolni, hogy mi volt, hogy volt - ha van valami tanulság, azt tedd el - és aztán ne foglalkozz vele többet. Ha sikerül elrendezned, akkor meg fognak ritkulni ezek az álmok.


Ja: ne azzal foglalkozz, hogy mennyire vagy jó. Bízd ezt a párodra - tudni fogja magától is. Ha veled van, akkor elég jó vagy neki.

2016. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem erdekel másoknak mennyire vagyok jo. Magamnak nem vagyok eleg jo. Masok velemenye nem izgat
2016. júl. 7. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!