Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amióta megmondtam neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta megmondtam neki, hogy nem vagyok belé szerelmes és nem akarok tőle semmit, mert barátomnak gondolok és mert más csajt szeretek nem beszél velem. Nagyon szar érzés! De ezért nem kérek bocsánatot. Meg fog békülni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, ne is zaklasd hagyd hogy elfelejtsen mint szerelmét, aztán 2-3 hónap mulva irj rá amikor lesz valakije.
2014. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Őszinte voltál, elmondtad, mit érzel, ezért nem kell bocsánatot kérni, kivéve ha bunkó hangnemben mondtad, akkor igen.

Szerelmes beléd, nem tudom, meg fog-e békülni, lehet, hogy hónapok múlva, lehet, hogy évek kellenek, lehet, hogy sohasem.

2014. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam bunkó, csak mondtam, hogy nem érzek többet a barátságnál. Mondta, hogy ő sem.
2014. jún. 22. 19:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Éretlen.
2014. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az. Szinte könyörögtem neki, hogy ne csinálja ezt!
2014. jún. 22. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:
"Kibújt a szög a zsákból" vagy "Most kimutatta a foga fehérjét" - ezek idevágó mondatok lennének. Képtelen kezelni a dolgot, egy ilyen ember miatt felesleges idegesíteni magad. Felesleges. Felesleges!
2014. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudod, sok mindent tud rólam, mert bíztam benne! A legféltettebb dolgaimat is. Nem akarom, hogy haragudjon rám, mert felhasználhatja ellenem. Bocsássatok meg lányok, az nők bosszújától félni kell! :( Na meg szar érzés...
2014. jún. 22. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!