Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fontos! Félek hozzá közelíteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Félek hozzá közelíteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ió, tudom, ez most gyerekes kérdés csak alapból visszahúzódó vagyok és félek, hogy nem fogom érdekelni.


Tehát van egy lány, aki az osztálytársam és bár néha beszélgettünk, sosem mertem hozzá odamenni és beszélgetést kezdeményezni, csak nagyon ritkán amikor inamba szállt a bátorság :D Ő mindenben más, mint én. Mondhatni ellentétek vagyunk, már csak ezért is gondoltam, hogy nem lehet nála sok esélyem. Elég népszerű lány (már így az osztályban), általában a középpontban van, mindig talál valami témát amiről tud beszélgetni akárkivel. A 3 dolog közül egyik sem illik rám, szóval ezért is gondoltam, hogy semmi esélyem sincs, mert gondolom olyanféle embereket keresni, mint amilyen ő is.

Szóval egyszerűen csak félek neki elmondani, hogy mit érzek iránti. Nagyon szép lány (számomra legalább is), tetszik a stílusa és bár sokat nem beszéltünk, de kedvelem.

Az én kinézetemben pedig nincsen senmi extra.. Máskülönben gondolom már felfigyelt volna rám.

Először arra gondoltam, hogy írok neki fb-n, mert legközelebb csak szeptemberben találkoznánk. De ez így olyan béna lenne.. Össze kéne szednem a bátorságom szeptemberig és ott elmondani neki, de nem merem. Sok negatív dolog ért az elmúlt pár évben és így nincs önbizalmam. Ettől függetlenül szeretek ismerkedni meg minden, csak kicsit nehezebben megy számomra.


16/F


2016. júl. 8. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak hinned kell magadban! Ennyi az egész. :)

Ha meg neki nem tetszenél, akkor sem dől össze a világ. Persze, rettenetes érzés, de hidd el, van még minimum 3 milliárd nő a Földön :D


Egyébként hol laksz?

15/L

2016. júl. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A magabiztosság mindig magnyerő.Persze túlzásba se jó vinni,mert az meg már nagyképűség.
2016. júl. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ohhh... Mintha csak magamat látnám... :D

Írj csak rá FB-n. Hívd ki. :P

2016. júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó ötlet rögtön azzal kezdeni, hogy vallomást teszel, ha még nem beszéltetek túl sokat.

Leginkább azért, mert ő így nem is nagyon ismer téged, nincs ami alapján viszonozhatná a dolgot, így pedig csak csalódhatsz.

Facebookon meg nem bénaság írni, ha más lehetőséged nincsen. Hívd el valahova, esetleg először más osztálytársakkal is szervezzetek valamit. Menjetek el közösen strandolni, stb. Ott próbálj meg a közelében lenni és beszélgetni vele, aztán legközelebb már csak őt hívd el :)

Sok sikert!

18l

2016. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!