Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek a lányoktól, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a lányoktól, miért nem tudok hozzájuk közelíteni?

Figyelt kérdés

Eddig azt gondoltam, hogy mivel csúnyának tartom magam és nem is vagyok egy égimeszelő sajnos, alacsony, vékony fiú vagyok és arcra sem éppen egy Brad Pitt, így azátn mindig úgy éreztem, hogy én senkinek sem fogok kelleni, pedig naponta látok nekem tetsző lányokat és mindig fáj, hogy nem tudok velük megismerkedni, mert maint közelítenek felém a szívem hevesebben ver és sokszor rájuk nézni is alig merek, nehogy azt higgye, hogy egy bunkó, bámulós perverz fiú vagyok.


Az is elég vicces, amikor mellém ül egy lány és, ha hozza összeér a könyökünk vagy a lábunk én már sokszor attól felizgulok és legszívesebben ott helyben lesmárolnám a lányt.


De lépni nem tudok, egyszerűen sosem mertem még kezdeményezni és hiába szeretnék változni eddig sajnos nem sikerült. :/


A legrosszabb, hogy már 22 éves vagyok és szerintem sokan már azt is pletykálhatják rólam, hogy biztos homár vagyok, amiért nincs barátnőm vagy, mert nem merek a lányokkal még beszélgetni sem a suliban meg úgy általában sem.


Meg nincs témám sem, amiről igazán tudnék lányokkal beszélgetni, meg ismerem magamat és tuti nagyon kedves lennék velük, ami nem nyerő manapság.


Így mégis lesz valaha barátnőm? Kezdek nagyon kétségbe esni. :(


2012. febr. 2. 22:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nem vagy egyedül

ezt elba.tuk

:)

2012. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hát én füvezek,az segít feloldódni..habár nem tanácsolom hogy te is tedd ezt...suli előtt egyet elpippantok és mintha fordúlna a világ...
2012. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Azért nem tudsz közeledni egy csajhoz, mert egy szerencsétlen génszerkezetű, félénk, gátlásos pasi vagy. Nem is lesz barátnőd egyhamar. Én is ilyen voltam pár éve. Meg tudom érteni az elkeseredettséget és a félelmet amit érzel. Nagyon össze kell szedned minden létező lelki erődet (és nem drogok által) és változtatnod kell az életeden, iszonyú nehéz lesz, de ha sikerül akkor nehezebb lesz lebeszélned magad a sok nő megdugásáról. A lelkiismereted lesz az ellenfeled, hogy amit csinálsz, amennyi nőt lelkét sérted meg, amennyi kapcsolatot teszel tönkre mert elcsábítasz mások nőjét stb. Viszont ha nem tudsz változtatni, készülj fel hogy magányos leszel még hosszú-hosszú évekig. Próbáld megtalálni a középutat.


Sok sikert,

Russ Valentine - 21 éves nőcsábász mester

2012. febr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

ma 23:05


Épp ez az, hogy nem is szeretnék megbántani egy nőt sem és nem akarom én mások kapcsolatát sem tönkretenni.


Bár tény, hogy a legtöbb nekem tetsző lány bizonyára kapcsolatban van, mert a normális lányok általában elkelnek.

2012. febr. 2. 23:11
 5/16 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha megtalálod azt az érzést, azt a stílust, azt az értéket magadban, és a kisugárzásod olyan is lesz... annyira vonzó leszel a nőknek hogy nehéz lesz megállni, hogy ne tegyél olyat amit megbánsz.

Én például az egyik legjobb barátomat veszítettem el egy nyaraláson, amikor a barátnője belémzúgott és hát lefeküdtem vele :/ (pár hónapja történt, a barátság 4 évig tartott)

2012. febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ma 23:14


Így már értem mire céloztál.


De én nem te vagyok, nekem nem megy ez a nagy változás, most még túl visszahúzódó, félénk vagyok, sok a gátlásom és bár tudnék alkohol nélkül is nagydumás, menő arc lenni.

2012. febr. 2. 23:20
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem az segitett bátorságot hozni,hogy netem szedtem föl egy csajt.Mert ennek több előnye is van:

1.Ha neten keresel majdnem biztos,hogy nincs pasija.

2.Mikor már E-mailben is társalogtok,hogy jobban megismerkedjetek egészen mig egy találkozót össze nem hoztok

sokkal jobb ,mert nem ugrasz egyből a mélyvízbe,hanem fokozatosan belelendülsz.a végén már intim kérdéseid és kérdései lesznek.

2012. febr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az a bajod,hogy meg akarsz felelni a világnak,a környezetetednek,a nőknek is.Ezáltal egy olyan személyiséget erőltetsz magadra aki nem te vagy,és képtelen is vagy eljátszani.Nyugodj meg légy önmagad,és majd valakinek ez fog tetszeni,majd észreveszed.
2012. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

ma 23:26


Itt a pont!


Tudom, de valahogy nem tudom leerőszakolni magamról ezt a maszkot, szeretnék önmagam lenni, de eddig ezt csak ittas állapotban értem el, igaz elég lebutított változatban.

2012. febr. 2. 23:30
 10/16 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok, de igyál meg egy pár felest és feloldódsz( báttrabb leszel sok önbizalommal) akkkor menni fog, és nem kell eröltetned! hidd el tapasztalat!
2012. febr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!