Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a problémám, hogy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a problémám, hogy túl "gyáva"vagyok és nem találok magamnak barátnőt. Egyszerűen nem merek közelíteni senkihez mert félek, hogy csak kinevetnek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom h ne 1ből heves csajnál próbálozz.

Én a visszahúzódóbb lányokat ajánlanám. és náluk majd megbátorodsz.

Ha mégis olyan csajnál kezdeményeznél akiről azt gondolod h kinevet.

tarstd azt magadban h ő is befog rezelni az első leszólításnál és teis. szóval kölcsönös.

és általában ha 1edül van a csaj nemfog kinevetni hanem zavarba jön. :) viszont társaságban neccesebb h kinevet-e v sem.

2009. márc. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és összedől a világ? amíg nem mennek neked fejszével és nem dobálnak féltéglákat utánad az legyen a legkisebb bajod hogy kinevetnek...mindíg mikor odamész egy csajhoz az legyen benned hogy mi a legrosszabb ami történhet? kinevet felpofoz!!! és ????? ha minden 100. csaj kiröhög én akasztanám fel magam nem hiszem el hogy ennyire béna legyél csak még nem volt jó élményed nem szabad feladni hidd el nem minden csaj hárpia...emberként kezeld őket elsősorban és csak másodsorban bánj velük nőként...szóval egy csajjal is lehet a kocsikról a fimekről a bulikról beszélni csak mindezt csunya beszéd beleböfögés nélkül...szóval csípd ki magad szombat van menj el bulizz és csajozz!!!!!!!!!
2009. márc. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én azt ajánlom, játssz magaddal egy játékot. képzeld el, hogy te vagy brad pitt, és csak játssz! nincs vesztenivalód! sokkal magabiztosabb leszel. egyébként szerintem nagyon vonzó, ha egy fiú félénk, én kifejezettem szexinek találom. kezdd finoman a dolgokat, nem kell mindenkinek nagypofájúnak lennie. teljesen jó, ha a magad tempójában, szerényen csinálod az udvarlást. mondom, sztem tök elegáns
2009. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket.
2009. márc. 21. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!