Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akivel. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel 2x találkoztam teljesen véletlen folytán. Egy a baráti társaságunk. Mindkét alkalommal csendben volt mikor én ott voltam, és nem vette le rólam a szemét. Be bejelölt facebookon, és írt is nekem, hogy neharagudjak, hogy bejelolt, de nagyon tetszem neki, és hogy szeretne közelebbről is megismerni meg  még pár aranyos dolgot.

El is kezdtünk beszélgetni. Volt barátnőjéről beszélt, a munkájáról. Egy hullámhosszon voltunk. Pár nap után burkoltan bevalotta, hogy bejövök neki, meg szép vagyok, aranyos vagyok hasonlók. Minden hülye szavamra válaszolt valamit. Éreztem, hogy nem szeretné abbahagyni a beszélgetést. Aztán a végén már tényleg a semmiről beszéltünk, így hát nem írtam neki vissza. Mivel nem ismerjük egymást kifogytunk a témából:D<br>

Volt egy buli amire őt is meghívták, tudta én is ott leszek, de aztán nem jött el. Másnap mondták barátai, hogy mikor én már hazamentem ő akkor ment oda. Szerintetek én voltam az oka? Mert úgy gondolom, ha tényleg szeretne tőlem valamit eljött volna. Azóta is lájkolgatja képeimet mindenhol, követ instagramon is, ott is lajkolgat. Ahogy még sok más lányt rajtam kívül. Tudom sok lánynak tetszik, akikkel talán szemben esélyem sincs. Lehet csak egy vagyok a sok közül?

Nagyon jól esett mikor írt, újra szeretnék vele beszélgetni. Aztán majd valahogy csak alakul. Mitcsináljak szerintetek?

Nem szeretnék neki írni, mert zavarba lennék nagyon ha találkoznánk, azt várom hogy ő közeledjen felém, de idáig nem tett nagy erőfeszítést😀

Hogy keltsem fel a figyelmét?

Mit tegyek? Segítsetek☺



#párkapcsolat #kezdetetek
2016. júl. 8. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezt sikerült elszúrnod. Nem írtál neki, szerintem ebből azt veszi le, hogy nem szeretnél semmit. Most mindenképp neked kéne kezdeményezni, ha így "elutasítottad". Szóval bármennyire nem szeretnél neki írni, akkor is te jössz.

Egyébként ha nem volt téma, akkor vagy nem tudott valamelyikőtök megnyílni, vagy egyszerűen nem tudtok egymással rendesen kommunikálni. Ez pedig létfontosságú egy kapcsolatban, tehát ha nem megy a beszélgetés, akkor halálra van ítélve a dolog. Ezt gondold át, hogy benned vagy benne a hiba, ami miatt nem ment.

Azért sok sikert és te jelezz! :)

2016. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is úgy értelmezte, hogy nem érdekel téged. Elköszöntél tőle írásban, vagy csak egyszerűen nem írtál tovább? Nekem is azt kell mondanom, hogy írj rá, és ha nincs ötleted, hogy mit, most segítek egy kicsit. Ne kérdezz rá egyből, hogy kerül-e, csak köszönj, kérdezd meg hogy van, és ha ugyanúgy lelkesedik, mint elsőre, akkor biztos csak arra várt, hogy te lépj. Ha nem, akkor kérdezd meg, hogy van-e valami baj, vagy hogy kerül-e téged. Muszáj neked lépni, ha nem akarod, hogy mással kezdjen el beszélgetni a semmiről.
2016. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Írj neki.

Kérdezd meg mi újság, mert rég beszéltetek, és érdekelne, hogy van...

Vagy bármi mást.

2016. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. júl. 8. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!