Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire lesz kiakadva rám?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lesz kiakadva rám?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek ugyan az a srác tetszik mint nekem, de neki a srác azt mondta hogy nem jön be neki. Én mostanában nagyon sokat beszélek vele(a sráccal) és az egyik haverja azt mondta hogy lehet hogy bejövök neki. Én összejönnék vele de nem akarom megbántani a barátnőm, pláne hogy még azt se mondtam el neki hogy tetszik nekem a srác.

2016. júl. 8. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg olyan jó barátnők vagytok, akkor miért nem beszélsz vele?

Szépen leültök, elmondod a barátnődnek, hogy te is odavagy a srácért, és szeretnél vele járni. Ha esetleg kettőjük között nem lesz semmi akkor bánná-e ha ti együtt járnátok.

Ha azt mondja, hogy igen, nagyon fájna neki, akkor rajtad áll, hogy bizonyítsd mennyire a legjobb barátnőd.

Tudod a srác tuti nem lesz álmaid férfia. Tuti lesznek utána még srácok, de egy igaz barátság nem mindig van. Ha igaz barátok vagytok akkor pontosan tudod, hogy ki lesz a fontosabb. Ha a srácot választod, akkor te nem vagy igaz barát.. ennyi.

2016. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt anélkül hogy valakinek rosszul esne, nem lehet megoldani. Remélhetőleg a lány megérti.
2016. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én azért nem akarom a barátnőmnek elmondani mert nagyon nehezen nyílik meg (még nekem is)és félek hogy a reakciója nagyon semleges lesz vagy egyáltalán nem is fog reagálni csak elküld melegebb éghajlatra. de persze ha azt mondja hogy bántaná akkor nem fogok vele összejönni ez természetes
2016. júl. 8. 15:42
 4/6 likebike ***** válasza:

1.Ha a barátnődnek tetszik egy fiú,akkor az nem azt jelenti,hogy lestoppolhatja!Ne érezd magad rosszul emiatt,nem az övé.

2.Megmondta a lánynak,hogy nem jön be neki=szabad a pálya.

3.Ha azon megsértődik,hogy te összejössz azzal a sráccal,akihez köze nincs és valószínű,hogy nem is lesz,akkor nem is a barátnőd,neki örülnie kéne az ilyesminek,másrészt van még fiú a világon,keresgélnie kell.

2016. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A barátság sokkal fontosabb!!! ÉS tartósabb....

Ha összejössz ezzel a sráccal, hármasban közös programot nem fogsz tudni velük szervezni. Ha az én legjobb barátom összejönne egy olyan lánnyal, aki nekem tetszik, soha nem lennék velük hármaasban. Sőt, sehanyasban. Ha neked megéri, akkor csináld.

2016. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Beszélj a barátnőddel.

Szerintem ha tényleg igaz barátok vagytok, akkor meg fogja érteni a helyzetet. Számára ez a hajó elment. Tényleg az a kérdés itt, hogy megérti-e, hogy neked ez egy lehetőség, vagy megsértődik és lőttek a dolognak.

Ha a barátnőd helyébe lennék, akkor egy ideig biztosan nagyon fájna a dolog, de egy valódi igaz barátságért elengedném a srácot, hogy veled legyen boldog. Ez így korrekt.

2016. júl. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!