Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Újra elkezdtem kedvelni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra elkezdtem kedvelni a régi 'szerelmemet'. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Tavaly májusban fejeztem be a 8. Osztályt.

Egy művészeti suliba jelentkeztem, és a vizsgán találkoztam egy fiúval, mikor megláttam egyből éreztem valamit, csak a szemeibe néztem.

Nem néz ki egyáltalán jól, csak egy átlagos városi dagi fiú, aki kis gamer és animefan..

Bejelöltem facebookon és sokat beszélgetünk, néha szíveket is küldött, meg csak úgy random selfieket.

De talán túl sokat írtam neki... és már nem írt vissza.

Dühös voltam, ezért töröltem. Aztán hiányzott és visszajelöltem, de nem igazolt vissza.

Eljött a szeptember és mivel nem látam az évnyitón azt hittem, hogy másik suliba ment, mivel a művészeti neki csak második opció volt.

Facebookon is írtam neki, hogy kedvelem.

Aztán egy nap megláttam, köszöntem neki, viszont ő nem, sose válaszolt a köszönésemre.

Egy nap új facebookot csináltam, mivel a régit gyerekesnek találtam, hisz tele volt animés képekkel...etc.

Aztán egy januári napon visszaigazolt.

És írtam neki, hogy már nem haragszik? És megkérdezte, hogy honnan ismer, aztán elmondtam, hogy ki vagyok ő meg csak annyit mondott :" jaj, bocsi, mikor melegem van mindig meghsragszom."

Aztàn mondtam, hogy bocsi, többet nem foglak zavarni meg ilyenek.(azt amúgy tudni kell, hogy decemberbe nagyon beleszetettem egy nálam 2 évvel időseb fiúba de ő nem akart kapcsolatott).


Aztán egy nap mégis írtam neki, beszéltünk egy keveset, másnap pedig a barátjával volt és a szemembe nézett és köszönt, közben mosolygott is.

Aztán beszélgettem még vele, és ismét nem köszönt.

Egy nap egymás mellett álltunk a boltban és megkérdezte,hogy mit vehet n forintért, mire én mondtam, hogy semmit, erre ő köszönt én pedig bevágtam ezt a fejet : -_- .


Később belinkelt nekem egy zenét,( ugye ő az amerikai zenét szereti én pedig a koreait) amiben az ő egyik kedvence Skrillex és az én kedvencem Cl együtt léptek fel.


Aztán elkezdett áradozni arról, hogy milyen jó csaj CL és hogy milyen jó lenne ha én is úgy néznék ki, meg ilyenek (már csak azért, mert én mondhatni fiús lány vagyok de modell alkatom van).


Aztán küldött egy screenshootot az adatlapomon levő bemutatkozó részről, ahol szerepelt egy dátum, és megkérdezte, hogy mi az? Hogy annyi ideje vagyok együtt a barátommal? Mondtam neki, hogy nincs baràtom erre ő: aha, perszeee~


Aztán mikor írtam, hogy mit csinál azt mondta hàt a baràtnőmmel vagyok, megkérdeztem, hogy van barátnője? És azt mondta, hogy már 5 hónapja, mondtam, hogy gratulàlok, ő pedig : én is neked ♥♥♥.


Aztán nem beszéltünk egy ideig, míg egy nap megint a boltban találkoztunk és adta a nagymenőt, meg picit fel akarta kellteni a figyelmemet.

Ismét ránéztem ìgy: -_- .

Aztàn itt van a nyár és màr nem beszéltem vele, mert ahhogy észrevettem, ő ezt nem szereti.

Snapen írtam neki az egyik képéhez, hogy " gaaay' akkor beszéltünk, aztán megkérfeztem mizu van vele, azt mondta, hogy a tengeren van a barátnőjével, ő megkérdezte, higy velem mi a szitu, mondtam, hogy unatkozok, aztàn ìrtam, hogy van egy videóm CL-el, elküldjrm facebookon, mondta, hogy ja, aztàn mikor elküldtem elkezdett fanolni, én pedig csak annyit írtam, hogy "K".

És ő pedig " k bye puszi"

Én: "pá"

Ő: (y)(y)(y)(y) *like*

Aztán semmit sem írtam, szerintem megsértődött.

Pár nap múlva küldött egy képet snapen, amit nem tett ki mystoryba, de arra se reagáltam.

Viszont úgy érzem, hogy megint kedvelem, de nem tudok mit csinálni, ha neki barátnője van és nem bírja, ha sokat beszélek.

Pedig tényleg egyre jobban kedvelem, egyszer azt mondta az egyik fiú osztálytársamnak, hogy tetszek neki és én is ott voltam, csak annyit mondtam, hogy "ahaaaam -_- " ő pedig ...na hát nem hiszi el.

Nem tudom mit tegyek? Valjak megint szerelmet? Tényleg hiperaktív vagyok.... egy hiperaktív fiús zebra, akinek be nem áll a szája. Segítsetek pls. :/

16/L



2016. júl. 8. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aztak#rva:D Na épp ráérek:D
2016. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérlek ,a lényeget írjátok le.
2016. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit kezdeni, barátnője van:(

#1voltam:D

2016. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már elolvastam valamit válaszolok... xD

Nah... Szerintem először is azon kéne elgondolkodnod, hogy ha tegyük fel összejönnétek, jó lenne-e neked. Ha nem szereti ha sokat beszélsz, te meg olyan típus vagy, elég alapvető probléma. Nem is hallgatna meg, pedig ez a párod kötelessége lenne... Biztos vagyok benne, hogy meg akarna változtatni, így meg nem érdemes belekezdeni egy kapcsolatba. Később is merülhetnek fel olyan dolgok, amik a másikban nem tetszenek, nem kéne így indítani. Na meg egy nőnél sem előny ha sértődékeny, de egy pasinál? Jaj. Lenne vele bajod. Azt meg előre nem tudhatod, hogy a konfliktusokat sikerülne-e tisztázni, avagy olyankor is fogná magát és duzzogva elvonulna... Sőt, abban is kételkedem, hogy barátnője van. Van is erre valami bizonyíték, vagy csak mondta? Egy hajszálnyit hasonlíthat exemre, bizonyos helyzetekben ő is így reagált, ez a típus hajlamos rá, hogy csak mondjon ilyeneket. Ráadásul azt hiszi neked is van valakid, így főleg mondhatta azért, hogy van valakije, hogy "többnek" tűnjön. Megértem, hogy szerelmes vagy, stb, de annyi jó fej fiú van... Ne olyat válassz, aki sértődékeny és még beszélgetni se tudnál vele.

18/l

2016. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Hihetetlen milyen különbségek vannak két 16 éves lány között is. Ismerek egy olyat akire azt mondanám szinte felnőtt nő, de ezt olvasva a 14 et is nehezen hiszem el rólad. Nem sértegetésből mondom csak ez a gondolat hirtelen megütött.
2016. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fiú egy fu.ckboy. Hagyd a fa.szba, vagy úgy jársz mint én:D
2016. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi vaaaaan?

Hagyd a fenébe, barátnője van, nem éri meg...

2016. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!