Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megkeressem a régi szerelmemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkeressem a régi szerelmemet?

Figyelt kérdés
Én 15 éves voltam, mikor megismertem, ő 18. 3 évig naponta találkoztunk és ő többször is mondta, hogy szeret és velem akar lenni, de én mindig visszautasítottam, mert élveztem, hogy én irányítok, és bár a viselkedésemből sejthette, de soha nem mutattam ki a vonzalmam.Közben voltak barátnői, de akkor is mindig azt mondta, hogy bármikor otthagyná őket értem. Most szakított a barátnőjével és nekem hiányzik. Azóta eltelt 2 év és elköltözött. Én rájöttem, hogy eddig ő volt a legnormálisabb pasi, akit ismertem és szeretném megpróbálni vele, mert akkor nagyon hülye voltam, amiért nem vettem észre. Tudom, hogy annak idején nagyon megbántottam. Szerintetek nem önző dolog újra megkeresni? Úgy értem, amíg kapcsolatban volt nem akartam belerondítani, de most talán sikerülhetne kettőnknek, de félek, hogy igazságtalan lenne csak úgy felkeseni ennyi idő után, mikor végre túl van rajtam. Mit gondoltok?

2015. jan. 30. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Keresd fel veszteni nem vesztesz semmit.
2015. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:
Próba cseresznye,de most legyél normálisabb,ha összejön.
2015. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát remélem hogy ez a hajó már elment és megtanultad a leckét
2015. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy kell neked, hülye r1banc!
2015. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Idióta vagy drágám, ha én lennék a srác és megkeresnél a körberöhögésed után közölném, hogy semmi esélyed és ez a kettő elmúlt év volt életem legszebb két éve, igen pont azért mert nem voltál benne :DD
2015. jan. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"mert élveztem, hogy én irányítok"


Ha maradt benned egy csepp gerinc is, tedd meg neki azt a szívességet, hogy nem cseszed el az életét és nem pofátlankodsz bele ilyen hosszú, évekig tartó lebegtetés után. Legyezgette a hiúságod amiért udvarolt, aztán csalódtál jobbról balról, és persze máris jó lenne a rendes srác. Csak aztán mennyi időre? Amíg újra vissza nem nyered az önbizalmad?


Elmész a fenébe te is és az összes hozzád hasonló szemét. Hagyd meg őt a rendes lányoknak, akik nem élvezkednek az irányításon és nem csak a sérült egójukat akarják rendbe tenni vele.

2015. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, amíg szabad. Ha lefektet és otthagy, akkor tekintsd úgy, hogy elégtételt vett a korábbi szívatásért, kivittek vagytok. Viszont ha azt tapasztalod, hogy ragszkodik hozzád, akkor egy lépést se tágulj tőle, mert mélyen és önzetlenül, hosszútávon szeret, és akkor neked ő az igazi.
2015. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!