Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Másfél éve nem tudok felejteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve nem tudok felejteni. Keressem meg?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt fejeztük be a macska-egér játékot 14-15 évesen, összejöttünk, szakítottunk, "nem tudtuk mit akarunk", nem volt közös téma, pedig a maga módján mindig szerettük egymást. Tudom, hogy nem volt se barátja, nem volt szerelmes azóta (legalábbis az egyik barátnője ezt mondta, akiben viszont megbízom). Azon gondolkozom, hogy esetleg megkeresem, elhívom valahova, hátha most már megkomolyodtunk és normális kapcsolat lehet, nem olyan gyerekes. Szerintetek van még esély, vagy inkább próbáljak tovább felejteni?
2016. júl. 8. 21:01
 1/2 Pézsma válasza:
Ha szereted akkor próbálkozz. Hívd el valahova, sokat nem veszíthetsz.
2016. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia én egy év után kerestem fel a szerelmemet, mert ne bírtam elfelejteni (nálunk is ilyen macska-egér volt) és most összejöttünk! Sok szerencsét 18/l
2016. júl. 9. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!