Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha tudat alatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tudat alatt még mindig szeretem, pedig már eltelt több mint egy év?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve szakítottunk, 4 hónap járás után, az én hibámból. Elég nagy port kavart, az ami történt köztünk, barátaink jogosan engem hibáztattak, ám voltak olyanok, akiket én nem is ismerek, de mellém álltak. Aztán tavaly év végén feladtam... Nem bírtam már.. Még egy próbát tettem januárban, de semmi...


Nem szokok rá gondolni. De megglátok valamit, valakit, aki rá emlékeztet, szomorú leszek. Fáj belül. Először nem hittem el magamnak, próbáltam bebeszélni, hogy nem, nem szeretem, nekem ott a barátnőm, őt szeretem. Igen... Ott van most nekem egy másik lány, de nem, velen nem olyan.


Közben persze neki is volt barátja, ha jól tudom 2 is. Keveset beszélünk, természetesen csak neten. De ha rámír, vagy én rá, akkor olyan kellemes érzés tölt el, és hiába van most nekem más, csak a volt páromra tudok gondolni.


Tisztáztunk mindent. Jóban vagyunk, ami nála óriási haladás, mert elítéli a barátnői exeit is, nem még a sajátjait. Ismerem őt. Persze vannak közös ismerőseink, akik még mindig mondják, hogy egymáshoz tartozunk, de már mindketten meguntuk ezeket.


Mit tehetnék? Arra, hogy még egyszer legyen valami, nagyon kevés esély van, de én mindig látom, látom azt a fényt, de szerintem csak illúzió. A remény mindig él, főleg, hogy tudunk beszélni, de amikor a legnagyobb erő kellene, ott összeroppanok..


És most itt van a barátnőm is.. Úgy érzem, hogy szeretem, jó is vele, szeretek vele lenni, de ez nem teljesen igaz. Hisz beláttam. Nem felejtettem még el a volt csajt... Már rég beszéltem vele, de egyre inkább a fejemben jár, egyre nagyobb a nyomás emiatt rajtam, és ha még most nem is, de lassan látható lesz... Nem akarom megbántani a jelenlegi barátnőmet, de mit tegyek? Teljesen szétestem fejben.


F/16



2016. júl. 9. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
tudat alatt <-- akor honan tudsz róla?
2016. júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
csak 16 vagy könyörgöm
2016. júl. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Egyesnek igaza van.

fuck logic:)

2016. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy 16 évesnek miért ne lehetnének komoly érzései? A leírtak alapján elég értelmesnek és érettnek tűnik korához képest.


A kérdésre válaszolva pedig, sajnos nem sokat tudsz tenni. Tapasztalatból mondom, hogy amíg beszélgetsz vele addig nem is fogod tudni teljesen lezárni. Sajnos nem mindig úgy történnek a dolgok ahogyan mi azt szeretnénk. Vannak helyzetek amiket el kell fogadnunk. Ne hozzá hasonlítsd az embereket, ne keresd azt a mostani barátnődbe ami benne megvolt, mert nem fogod megtalálni. Viszont biztos vagyok benne, hogy számtalan szerethető tulajdonsága van a jelenlegi párodnak. Koncentrálj rá, ő az aki szeret téged és most melletted van ezt ne feledd.

2016. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az első szerelmed volt gondolom. Sosem leszel iránta közömbös, de tovább kell lépned. Most hiányzik, de már vele sem lenne ugyanolyan.
2016. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Első, jól látod. Szóval akkor igaz a legenda, miszerint az első sosem múlik el?
2016. júl. 9. 14:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Majd ha lessz 1 másik akit szeretsz nem fog érdekeltni szeintem
2016. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szinte minden férfi életében akad egy nő, akinek az emléke egy életen át fáj.

57F

2016. júl. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy év az nem sok idő egy szerelmi csalódásnál. NÁlam általában 2, 2,5 évig szokott tartani, amíg valaki kiheverek.
2016. júl. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add fel.. Oke persze az elso sosem mulik de azt el tudod nyomni magadban es ezt most nem tudod tehát meg mindig tobb van -> nem csak az elso miatt. Pihentesd a dolgot es ha par honap mulva is ugyan igy erzed akkor hajra
2016. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!