Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Tetszik egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tetszik egy lány akit élően még nem is láttam.

Figyelt kérdés
Van egy lány akit alig egy hete ismerek az interneten de kedveljük egymást pedig élőben még csak tervezzük a találkozót képeket már láttunk egymásrol vagyis tudjuk ki hogy néz ki.

2016. júl. 9. 10:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Ui:haverom révén ismertük meg egymást.
2016. júl. 9. 10:06
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

valóság/kép

[link]

2016. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz mivel a haverom is (akiben bízom)azt mondta nem fogom megbánni.
2016. júl. 9. 10:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor találkozzatok élőben. Neten keresztül csak a képet kedveled meg, amit róla alkottál. Majd a találkozó után gondolkozz el ezen :)
2016. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm a választ igazad van

De Mostmár azt érzem nézzen ki bárhogy én szeretem és ő is engem

2016. júl. 9. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. júl. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
50%

Én mindig álmodozom.


Most pl. arról, hogy szeretnék egyszer látni egy olyan fiatal párt, akiknél nincs semmilyen elektromos kütyü, és beszélgetnek, szórakoznak több órán keresztül.

2016. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!