Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nyár vége óta nem láttam, még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyár vége óta nem láttam, még is szeretem?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz de köszönet annak aki el olvassa.17éves fiú vagyok.Körülbelül 3éve kezdődött az egész egy "meccsen".Amikor először meg láttam tudtam hogy ő kell nekem,de annyira nem foglalkoztam vele.Egyszer próbáltam tudtára adni egy barátnője segítségével,mert nem akartam túl nyomulósnak lenni,meg nem is sokat láttam.Később (5-6hónap)mulva már szinte nem is emlékeztem rá,nem érdekelt.De tavaly ősszel minden meg valtozott amikor meg láttam hogy abba a suliba jött tovább tanulni amibe én jártam.Megint úgy éreztem mintha szerelmes lennék,de közbe még egy szót se beszéltünk,telt az idő és mindig kerestem a jó időt , hogy hogy kéne meg ismerni,de mindig amikor majdnem meg szólítottam le fagytam és azon gondolkoztam hogy ő egy vagány csaj,jól néz ki,sok fiú-lány barátja van,én meg csak egy "átlagos ",vézna fiú vagyok,semmi esélyem nincs nála.Így eltelt 1év úgy hogy csak a folyosón láttam el menni,és be értem azzal hogy láthattam.El érkezett a nyári szünet,már próbáltam nem rá gondolni,de álmaimban nagyon sokszor szerepelt.kb havonta 3-4x.És agusztus végén amikor megint nem érdekelt álmodtam vele egy olyat hogy meg ismerkedtünk,és nem szeretem a nyálas zenéket de ez szólt egész álmomban (vagyis csak zene részletek) [link]

És nem is ismertem ezt a zenét és mégis ez volt az álmomban.Másnap meg találtam valahogy meg hallgattam,és megint el nyomtam magamban az érzést hogy szeretem.Szeptember 1jén megint fel lángolt bennem az érzés amikor meg láttam,de már minek is próbálnák vele meg ismerkedni mert másik iskolába át iratkoztam.Utánna még egyszer láttam.

Az a baj hogy 3éve más lány szóba se jöhetett volna csak ő,de én elb...tam mindent,mert féltem hogy ha meg is ismerkedek vele akkor csak egy kis gyökér. gyenge haver lettem volna.

Az lenne a kérdésem hogy tapasztaltatok már olyat hogy egy félénk,nem túl izmos fiúval összejön egy gyönyörű lány?Van még ilyen hogy a belsőt nézik azok a lányok akik akárkit meg kaphatnak?



#fiú #lány #szerelem #önbizalomhiány #tetszik #semmi esély #jó volt ki adni magamból
2015. nov. 2. 18:52
 1/9 A kérdező kommentje:

Megy a zöld annak aki el olvassa,és a témával kapcsolatosan ír valamit.

Nem tudom el dönteni hogy ha megint látom személyesen meg szólítsam e vagy próbáljam el felejteni....végleg.

2015. nov. 2. 19:01
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Igen,szólísd le,mond neki " Nálad szebb lányt még sose láttam,és szeretlek"
2015. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát figyelj szerintem ha tényleg érzel iránta valamit próbálkozz nem veszíthetsz semmit,vagy sikerül vagy nem.Ha nem akkor ez van lesz másik,de ha mégis akkor viszont nagyon örülni fogsz hogy mertél lépni.Én mondom ezt pedig én se merek nyitni egy régen jó lány barátom felé akivel régen beszéltem de engem visszatart valami,nem érzek akkora vágyat,de ha szerelmes lennék belé akkor nem haboznék megtenném azt a lépést amit kell
2015. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Uristen kb majdnem ugyan ez a sztori velem/velünk is . Csak annyi hogy ő mar kicsit ismert és sokat logtunk együtt nyáron. Csak a varátnőmnek mondta meg hogy tetszek neki, de ha mondjuk odaáll elém és megmondja mit akar akkor meg lehetett is volna belőle valami. Tehát szerintem mond meg neki személyesen mert ezt minden lány értékeli ha valaki ennyire bátor. 16/l
2015. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Zero the hero ***** válasza:
100%
Próbáld meg mindenképp, még ha nem is jön össze, akkor is nagy kő fog leesni a szívedről, hidd el. Sok sikert!
2015. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele ha ennyi éven át vágyódtál utána akkor nincs mit veszíteni sok sikert :)
2015. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátom kaptál a sorstól egy 2. esélyt,ne halaszd el!Menj oda hozzá hogy szívesen megismernélek,és hívd el sétálni,kérd el a teló számát,facebook nevét és nyűgözd le magaddal! ;)
2016. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hasonló van velem is, én is kérdeztem: http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..


Szerintem ami a legjobb, hogy tudatod vele, így legalább ha viszonos, összejöttök, ha meg nem, legalább tudni fogod, és nem fogsz ezen rágódni :)

2016. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hála Istennek hogy nem ismertem meg mert egy kva és celebekkel kavar. Örülök hogy így alakult és hamar ki törlődött az agyamból
2016. márc. 22. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!