Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem az osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az osztálytársamba!?

Figyelt kérdés

Nos,van egy lány osztálytársam,lassan 3éve vagyunk osztálytársak már tavaly is szimpatikus volt de csak barátként tekintettem rá és igazából nem is sokat beszélgettünk mivel barátja is volt ,csak tudjátok a sulis dolgokról beszéltünk ( nem tudod mi a házi stb..) fél éve szakitottak a barátjával és pár hete elég sokat beszélgetünk facebookon is és a suliban is,mindig melléülök ha látom hogy egyedül van és ő is szokott beszélgetést kezdeményezni ( na a lényeg hogy keressük egymás társaságát), amikor egymás mellett ülünk szoktuk egymást "piszkálni" és volt már hogy felirta a nevét a füzetembe,vagy ilyen puszis fejecskét rajzolt. Volt már olyan is hogy előttem állt és nagyon közel hajolt hozzám. A buszhoz is kísértem már vagy éppen megkért hogy menjek elé.


A kérdésem az lenne hogy szerintetek barátként tekint rám vagy akár több is lehetne belőle? Lépni nem merek hiszen osztálytársam és még lesz közös évünk viszont van még hátra a nyári szünetig 1 hónap ,nyári szünetben pedig nem hiszem hogy fogunk olyan sokat találkozni ha nem történik addig valami :)

A lánynak volt már komoly kapcsolata,amit nem hiszem hogy kihevert volna mivel többször is emlitette már az exét. Szokott járni bulikba a barátnőivel de az a tipusu lány aki tudja hogy hol a határ. Nekem nem volt még komolyabb kapcsolatom és nem nagyon járok bulizni sem hiszen a hazajövetel bajos lenne,lehet ez is egy hátrány nála.


Előre is köszönöm a válaszokat. ( A házi nyúlra nem lövünk féléket nem kérném mert tudjátok

.. Kivéve ha támad :) )

17f



2016. máj. 22. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég egyértelmű
2016. máj. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!