Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meglattam egy idegen ferfit s...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglattam egy idegen ferfit s nemtudom beleszerettem? A tobbi lennt.

Figyelt kérdés
Soha az életben nem lattam de elbüvolt. Egymasra neztunk es sem o sem en nem neztunk felre. Ram mosolygott s en is ra. Beleszeretthettem? Kb 3 napja volt ez de nem megy ki a fwjembol a mosolya sem az arca. O kb 30 en meg 15L. Rola allmodom. Ez szerelem? Voltam mar szerelmes de ezt nem tudom eldonteni. Csak normalis valaszokat leccives.

#Egy idegenbe #beleszerettem?
2016. júl. 10. 01:14
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Ez legfeljebb még csak vágy, vonzodás.

20/L

2016. júl. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerelem első látásra? Meglehet!

Ha sorsod azt akarja hogy találkozzatok akkor fogtok is!

Velem is volt már pont ilyen!!

Mi azóta is együtt vagyunk*-*

2016. júl. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

15 évesen még egy 17 éves baráttal sem feltétlen illetek össze, mások az elvárások egy kapcsolatban.

30 évesen már simán házas és gyerekei vannak.

Amit érzel az pedig vonzódás, normális és majd elmúlik :)

2016. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik.
2016. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Miért lettem lepontozva hülye gyerek?
2016. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez kedvesem, fellángolás! (mivel nem ismered, nem lehetsz szerelmes)

Én a minap nézegettem egy csinos lányt a buszon, aki tizenéves, de elég illetlennek éreztem magam... pedig vissza-visszanézett Ő is.


25/F

2016. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem írom le, hogy mit gondolok erről, hiszen azt már az előttem szólók leírták. Annyit azért válaszolnék rá, hogy óriási különbség van köztetek korban és jellemben is: te 15 éves vagy, ő 30. Te - gondolom - most kezdted a gimnáziumot/szakközepet, ő 30 évesen már családot szeretne. Tudod, mi az a pedofília?
2016. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló, kinek szólt a kérdés? Feltételezem, hogy nem én vagyok a címzett.
2016. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ebredezo szexualitás ! Találj egy magadhoz való fiút, csók, simi, petting...csinald végig, a tortája sem harapsz bele a kozepen
2016. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a válaszát. Azóta sem láttam es sem is gondolok rá. Ám valaki írta nekem brivatnpba h az idősebbek jonnek e be. Néha igen. De van hogy egy fiatalabb ember vagy kb egykorú ember.
2016. aug. 17. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!