Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy lányba de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba de nem merem elmondani neki, mit tegyek? (Sztori Lenn)

Figyelt kérdés
tetszik egy csaj már nagyon rég óta, sőt már nem csak tetszik hanem szerelmes vagyok belé. de sajnos nem merem neki elmondani hogy mit érzek iránta mert barátja van..... apám testvérének a cége mellet lakunk. és apám testvérének van egy trástulajdonosa és annak a fiával jár... de sajnos a csajt látni se fogom mert más suliba megyünk..... mit tegyek ? :"D És én is ott fogok dolgozni

2016. jún. 15. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Pont alattad van egy kérdés!! csatlakozz hozzájuk, mert felelsz vagy merszezni akarnak és akkor majd ha te leszel, akkor mond, hogy mersz és a többi meg jön magától!

17F

2016. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem így megy :"D
2016. jún. 15. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Jah ez szöveg és nem gyümölcs :O

17F

2016. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Áruld már el nekem, hogy hogyan lehet valakibe beleszeretni úgy, hogy jóformán alig ismered. :D

Elnézést, de tucatszám jönnek ide az ilyen kérdések, és lehet én vagyok a buta vagy érzelmileg defektes, de nem értem. :')

2016. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát na :"D
2016. jún. 15. 13:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Pontosan 4-es pontosan :D Nem te érted szeretnek bele! A VILÁG NEM KÖRÜLÖTTED FOROG! :D

Oda mész és mondod, nah cica figyelj, mert gyorsan szövegelek és a buszom is mindjárt megy.. Már réges rég felgigyeltem rád, igen-igen hosszú hónapok óta figyellek és a képeidre szoktam ahhhw :3.. De itt nem ez a lényeg.. A lényeg az, hogy elvittél egy darabot belőlem :O.. És én ezt nem akarom, nem szeretném, hogy csak egy darabom legyen a tiéd, hanem én mindenemet átadom neked.. A csaj csak néz és te erre, nah szuper akko pénteken 8ra érted megyek :3

17F

2016. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!