Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tovább? az osztalykiran...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? az osztalykirandulason beleszerettem az egyik osztalytarsamba

Figyelt kérdés
a hétvégén elmentünk osztalykirándulásra és ott megtetszett az egyik lány a második napon.Az előző estére nem emlékszem mert tul sokat ittunk.másnap kezdtem el érezni iránta de még sajnos nem sikerült vele eddig beszélnem csak annyit hogy én miket csináltam még azon az estén. (ezt ma beszéltem vele Facebook-on de amikor masrol szerettem volna beszélni azóta nem válaszol )azt mondta hogy előző este (részegen) szerelmet vallottam neki
2016. jún. 13. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy adjon egy esélyt és menyetek el randira
2016. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Legyél vele egy picit merész , de ne túlságosan.Mindenki követel hibákat ;) Arról meg nem tehetsz,hogy nem tudtad még a mértéket ,ezért lettél részeg .Semmibaj ,mindent ki kell próbálni előbb-utóbb!:) Próbálj vele többet beszélni,többet lógni.:) Nagyon szurkolok neked! Csak így tovább!

14/L

2016. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de ahogy már másról szerettem volna beszélni vele azóta nem válaszol
2016. jún. 13. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért érdekes hogy osztálytársad, de most szerettél bele az osztálykiránduláson. Amúgy hagyd...majd válaszol vagy nem, élőben kérdezd meg inkább ha nem válaszol.
2016. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es: Miért? Én is kiránduláson jöttem rá, hogy mit érzek osztálytársam iránt. Ekkor nem a sulin, a tanuláson jár az ember esze, meg nem 10-15 perce van beszélgetni a többiekkel.
2016. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!