Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Micsináljak? Segitseteek

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micsináljak? Segitseteek

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki bejon egyik baratnomnek es total odavan erte a csaj.A sracnak meg en tetszek es szerintem nekemis ő:D aztan most nem tudom mit csinaljak,mert a baratnom nem tud rola h en jovok be a fiunak es mindig rola beszel..mit tegyek,h mindenkinek jo legyen? Mert nem akarom megserteni a baratnomet,de a sracnak se volt meg es nekem se kapcsolata es mindenki szerint osszeillunk es ossze kene jonnunk.De ottvan a baratnom akit nem banthatok meg:(
2016. júl. 10. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vannak olyan helyzetek, amikor nem kezdhetsz egy fiúval, az erkölcseid és jóérzésed miatt. Például, amikor a barátnőd exe, vagy randiztak, vagy ilyesmi.

Na, ez szerintem NEM az a helyzet, pedig én elég szigorú vagyok állítólag.

Ha a barátnőd még nem randizgatott a sráccal, nem csókolóztak vagy bármi, akkor nincs joga kisajátítani.

Pláne, ha a fiúnak te tetszel, hiszen ő döntött így.

Ha igazán a barátod, akkor meg kell értenie, és tiszteletben kell tartania ezt :)

2016. júl. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hat igen nem volt koztuk semmi:D
2016. júl. 10. 12:43
 3/11 anonim válasza:
Hát ez kemény dió :/
2016. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 October15 ***** válasza:
Nem, ez egy marha egyszerű szitu.. ha annyira a barátnőd akkor ezt szépen elmondod neki még mielőtt csinálnál bármi egyebet. :) Utána meg elmentek barbiezni a fiú meg focizni a haverokkal és mindenki tök jól járt.. XD
2016. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 miert nem tudod egyszer komolyan venni a kerdezot?
2016. júl. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem beszeld meg a baratnoddel. H nehogy az legyen hatbaszurtad. Es ha igazi baratno megerti. O is meg fogja erteni h a fiu teged szeret es te is ot. Felfogja dolgozni ne aggodj :)
2016. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De mivan ha tonkremegy a baratsagunk emiatt?
2016. júl. 10. 13:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Minden fele keppen eloszor beszelj a baratnoddel. Ha igazan szeret megerti. Es aztan osszejohetsz a fiuval. DE CSAK AZTAN!
2016. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:)
2016. júl. 10. 14:24
 10/11 A kérdező kommentje:
Beszeltem vele:(( szomoru lett aztan mondtam hogy rendben nem éri meg nekem.Inkabb nem jovok vele ossze..de kozben sajnalom is ://
2016. júl. 10. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!