Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratom szakitott velem, es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom szakitott velem, es oszejott egy masik csajal. Micsinaljak? Osze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
tudom h nm csinalhatok sok mindent,de nagyon nagyon faj. november ota egyut voltunk,es en mindvegig ugy szerelmes voltam bele, aztan a vegen megcsal ezzel a szoke csajal es kidob erte D: olyan merges vagyok rajuk,es szomoru es csalodot egyszerre. ma tudtam meg es egesz nap az agyba ultem es sirtam :(( mi legyen?
2016. máj. 22. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni irj :) 17/F
2016. máj. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te jó bolond voltál ha másért sírtál! Lessz más. :D
2016. máj. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mégis mit hittél? Hogy egész életen át együtt lesztek, vagy mi?
2016. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Össze vagy zavarodva? Mit nem értesz ezen? Kidobott, kész,majd lesz más. Nem vagy elkésve, kérdés alapján kb 13 lehetsz
2016. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tenyleg nem ertem h egyes emberek h lehetnek ilyen roszindulatuak,h egy ilyen utan meg egyet rugnanak az emberbe...
2016. máj. 22. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Tanulj meg helyesen írni.

Ez legyen ;)

2016. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oki :) feltetlen megtalnulok irni :)
2016. máj. 22. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból írtam.. Ez az igazság,ha már más nem mondja meg.. Bírom amúgy hogy itt gyakorin mindenki a teljesen átlátható dolgokat túlbonyolítja,meg szenved mert nem érti mi van,amikor csak gondolkozni kéne és már is megvan a válasz..
2016. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jolvan engem nem bantasz meg vele,en tudom h nm tudok irni :D amugy nem vagyok olyan mint itt gyakorin az emberek :) es amugy azota rajotem eleg logikus ra a valasz,csak a kerdest nem tudom torolni :/
2016. máj. 24. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!