Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy azért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért nem érdeklem, mert a velem egykorúaknak más jön be?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Bocsi ha hosszú lesz, remélem lesz olyan, aki elolvassa :) Tehát egy 16 éves fiú vagyok(1 hónap múlva leszek 17), esdig csak 1 barátnőm volt, de ő is csak átvert. Nemrég megismertem egy lányt, akivel sokat beszélgettünk, viszont az elmúlt pár napban azt vettem észre, hogy le akar koptatni. Tehát azért kérdezem, hogy másokat sem érdekelnének olyan fiúk mint én? Mert ezek után én is kezdtem elbizonytalanodni.

Őszintén szólva nem vagyok az "nagymenő" típus valamint "kocka" sem vagyok, sem pedig az a bulizós fajta.

Eléggé érzékeny is vagyok. Ezalatt azt értem, hogy ha valami vagy valaki megbánt, akkor napok rosszul érzem magam és van amikor emiatt el is sírom magam. Lehet nyálas meg minden, de én ilyen vagyok.

Nos, nyilván nem csak a külső számít, de jómagam sem vagyok egy Casanova. Sem túl kövér nem vagyok, sem túl vékony, hanem a kettő között. Az osztálytársaim is sokszor szekáltak a kinézetem miatt.

Egyébként napokog tudnám sorolni a jó és rossz tulajdonságaimat, de inkább lerövidíten.

Jó: Nem vagyok rossz tanuló. Nem szoktam cigizni meg piálni sem. Nem káromkodom, nem szerepel a b betűs szó minden második szavamban. Reálisan látom a dolgokat. Vannak konkrét elképzeléseim a dolgokról. Járok diákmunkára, megvan már hogy mire gyűjtön a pénzem (szeretnék eljutni jövőre az Eurovízióra). Érdekel a politika, akkor is ha mások szerint túl fiatal vagyok, hogy megértsem. Nyilván, ebben van valami, de attól még érdeklődöm. Szeretek nyelveket tanulni és olvasni valamint angolul filmeket nézni, így ez segít hogy jobban megértsem a nyelvet.

Rossz: Néha beleszólok olyan dolgokba, amikhez semmi közöm. Ha valami nem tetszik, legyen akár rossz, akár jó, akkor megmondom az illetőnek. Valamint nem vagyok túl magas (168 cm)


Tehát most nem tudom, hogy velem van-e baj, ami miatt a lány nem érdeklődik már irántam vagy más az ízlésük a legtöbb velem egykorú embereknek. Egyik ismerősöm szerint csak azt találta érdekesnek, hogy félig olasz vagyok (apa részéről). Akárhogyis, egyszerűen nem tudom, hogy miért van az, hogy a legtöbb ember sem közeledni nem akar hozzám, vagy pedig egy idő után nem akarnak velem beszélni. Nincs túl sok barátom, összesen csak 3 van, de velük legalább elvagyok.


Még egyszer bocsi, ha hosszú lett, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre :)


2016. júl. 10. 12:58
 1/4 Ildike17 ***** válasza:
49%

16 bocsi 17 évesen szerintem ne a veled egykorú csajokat keresd.


A leírásod alapján semmi férfiasság nincs benned. Ez most lehet hogy fáj...


Én pl nem tudok a korosztályommal bulizni, pont ezért mert megmaradtak egy ilyen érzékeny szinten.

Olyanok mit a r i n y a p i n á k.

2016. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kicsit talan tenyleg erosebbnek kene lenni. Marmint a fiuk nem sirnak. Es ha problemad van az alakoddal akkor menj el edzeni. Marpedig a lanyok nagyon megnezik egy fiu testet. Szoval jarj el gyurni vahy csak egyszeruen kezdj el futni. Vagy isten tudja. Es ha megismersz valakit akkor ne araszd el egybol bokokkal. Legalabbis nekem biztos nem jonne be. Szep lassan.
2016. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A korodbeli csajok (15-19)az idősebb pasikat keresik,nem feltétlen a 40-es korosztályról beszélek,hanem az olyan 25 körüliekről,akiknek van kocsi,lakás,pénz. Írták itt a sportot,nos egy jó test valóban segít,de az évek munkája és akkor sem elég csak a test.


A nőknek pénz és pénisz kell!


Mellesleg ennyi idősen MILF nők társaságát keresd!

2016. júl. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kene ennyire sertodekenynek lenned, az nem egy jo tulajdonsag. Ezenkivul, a siras nem szegyen, de isnerkedos szakasznal, aprosagok miatt... eleg kiabrandito. Egy kicsit meg kene erosodonod ilyen teren.

Egyebkent nekem eleg intelligensnek tunsz, valoszinuleg ezert nem erdekled a lanyokat :D

Nalam nagyon nagy pozitivum ha egy ferfi olvas, de emellett fontos lenne, hogy ne legyel unalmas. Hogy legyenek elmenyeid, tapasztalataid. Hogy lehessen veled lrogramot csinalni.

18l

2016. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!