Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő, ha annyira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha annyira szeretek valakit, hogy az már fáj, de őt nem is érdeklem?

Figyelt kérdés

Beleszerettem az osztálytársamba, de nem tettem semmit, mert barátnője volt. Szakított a barátnőjével és kiderült, hogy elköltöznek, elég messzire, úgy hogy gondoltam elmondom neki, hogy szeretem. De már hazament úgyhogy csak Facebookon tudtam vele beszélni. Csak annyit mondta, hogy tetszik, meg hiányozna meg ilyenek. Ő csak annyit mondott rá, hogy eddig is tudta, hogy nekem bejön, meg hogy sajnálja. Hát tök jó, hogy bevallottam, merthogy mégsem költöznek el, ráadásul még mindig szerelmes az exébe. De mit tegyek, ha egyszerűen csak ő jár a fejemben és tudom, hogy szeretem. Régebben is voltak 'szerelmeim' de csak most jöttem rá, hogy az nem volt az. Nem tudom őt elfelejteni. Utálom a hétvégéket, mert akkor nem látom, alig várom, hogy beérjek a suliba, folyton őt keresem mindenhol és ha rám néz, én már boldog vagyok. Akkor mit csináljak?

Bocsi, hogy hosszú lett és nyálas, én sem értem mi van velem.



2016. máj. 23. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:
91%

két megoldást látok. 1: küzdesz érte, megpróbálod a srácot meghódítani. Ez már alapból furán venné ki magát, de megérthető, viszont ha így jönne össze veled, lehet, hogy nem becsülne annyira meg, hiszen ,, ha ló nincs, jó a szamár is" elv érvényesülhetne. Persze arra is van esély, hogy beléd szeretne, de nem túl valószínű. Ha pedig teljesen elutasító lesz, akkor a küzdésed hiábavaló, elég súlyos kudarcként fogod megélni, és mivel nem költözött el, fájdalmas lesz látni, ha valakivel összejön.

2: Elengeded. Megszabadulsz az érzéseidtől, amelyek kötnek hozzá, így megkíméled magad minden további kellemetlenségtől. Ez a megoldás lenne sokszor, sok ember életében a legkívánatosabb, de sajnos a legnehezebb is. Mert nagyon nehéz feladat elengedni, amihez ragaszkodunk. Még akkor is, ha tudjuk: mindenkinek ezzel tennénk a legjobbat. A te esetedben se lenne egyszerű, hiszen minden nap látod a srácot. Viszont szükség lenne a tudatos döntésre. Válassz, hogy hagyod-e elmenni, vagy harcolsz érte.

2016. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!