Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek teztszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek teztszek neki?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy barátnőmnél ismertem meg mert a testvére haverja és egyben a szomszédjuk ezért sokszor találkozunk mert én és ő is sokszor ott alszunk náluk a tetőtéren szóval tök jó mert can ott egy olyan rész ahol van egy nagy szoba ott szoktunk aludni és a szobából nyílik egy ajtó az a mosdó ..szóval este ott olyan "külön életünk van" csak halknak kell lenni :) na mindeg nagyon .szeretek ott lenni..

Szóval a helyzet:

Én 14 vagyok ő olyan 11 lehet de idősebbnek látszik a koránál olyan 14 nek látszik...mind1..és a barátnőm mindig azt mindja hogy tetszem neki...mert vannak jelei...pl.amikor olyat játszottunk hogy mindenki mesél viccces,perverz stb.történeteket akkor mondta hogy én kezdek,meg mosolyog rám,menőzik előttem,amikor néztünk egy filmet akkor amikor elmentem inni kb egy fél méterrel arrébb akkor megállította a filmet..ha beszélek akkor a szemembe néz végig ...van valami teszt amivel ki lehetne deríteni?

Mi a bnőmmel a poharasar akarjuk megcsinálni :majd én el fogom mondani hogy kié melyik pohár és az enyémet kicsit kihangsúlyozom és ha miután ivott és az én pogaram mellé rakja az övét akkor kedvel vagy mi(interneten olvastam)

Megegbeszéltük hogy kinyomozzuk,megfigyeljük a jeleket :D

Valami ötlet ?

Előre is köszi :)

14/L

Ja és az a furi hogy azt mondja van csaja de sztem nem ilyan hű de nagy a szerelmük sőt tuti nem.



2016. júl. 10. 13:42
1 2
 1/12 Ildike17 ***** válasza:
96%
És mit is szeretnél egy 11 évestől?
2016. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez már beteges:d
2016. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Jézus Krisztus
2016. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Komolyan egy 11 eves kisfiú tetszik😄 ő még legozik, es még nagyon erettlen, de a kérdésre válaszolva tetszel neki xdd
2016. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszik! Jézusom! Dehogy. 😂
2016. júl. 10. 14:32
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
A fogalmazásod alapján te is letagadhatsz 5 évet. Korban így pont összeilletek.
2016. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Haha de vicces.
2016. júl. 10. 14:52
 8/12 anonim ***** válasza:

Hatos eltalalta.

Nem vicces, sajnos ez igy igaz. Nem is ertem miert van itt ez a kerdes.

2016. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A kérdésemre válaszoljatok!

Ennyi ervel ti is 9 éves agyi szinten vagytok! Mert nem értitek meg mi itt a kérdés! Ennyi

2016. júl. 10. 18:11
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezzel a helyesírással kinek nem tetszenél :), de komolyra fordítva a szót a kis csávóban most fogalmazódnak meg a sexuális gondolatok és szerintem csak ezt látja benned.


15f

2016. júl. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!