Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt ha állítása...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mysticlife01 kérdése:

Miért csinálja ezt ha állítása szerint utál?

Figyelt kérdés
A volt barátommal elég csúnyán összevesztünk és azóta "utál" engem. Lett új barátnője és én kiborultam amikor megtudtam. Egyik nap amikor bejött a suliba, direkt elöttem mutogatta hogy milyen karomások vannak a mellkasán. Miért elöttem mutogatta ha már utál?

2016. júl. 10. 17:57
 1/10 Adelll ***** válasza:
Hat lehet h direkt akart felrunoskodni h bosszantson. Mert attol h nemkedvel meg erdekled. Csak nem ugy..
2016. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És szerinted tudja hogy ez nekem fájt?
2016. júl. 10. 18:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze. Azért csinálja...
2016. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És mit csináljak hogy befejezze? Hogy úgymond leszálljon rólam?
2016. júl. 10. 18:13
 5/10 likebike ***** válasza:
Tegyél úgy,hogy nem is veszed észre.Ne fuss el,ne csattanj fel,ne reagálj,csak mosolyogj,őrizd meg a méltóságot és örülj,hogy nem vagy ilyen gyerekes.Egy idő után pedig rá fog unni és abbahagyja.
2016. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy próbáltam és nem hagyta abba. És végül már majdnem elsírta magam
2016. júl. 10. 19:07
 7/10 likebike ***** válasza:
Akkor lehet idő kell neked.De nem értem,hogy lehet valaki ilyen szánalmas?Hány évesek vagytok?Próbálj meg minél kevesebbet a közelében tölteni.
2016. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én 17, ő még 19... mostmár el fogom kerülni, mert nagyon nem tesz jót hogy ezt műveli. Köszönöm a válaszokat.
2016. júl. 10. 20:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Ki az aki egyebkent masok elott mutogatja a karmolasait...szerintem direkt idegesiteni akar
2016. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy biztos, nagyon rosszul esett
2016. júl. 14. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!