Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem ad esélyt, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Das_ist_meő_mee kérdése:

Miért nem ad esélyt, ha állítása szerint lenne? A lány 17 éves, én pedig 15.

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány aki nagyon tetszik nekem. Ő 17 éves, én pedig 15 vagyok. Lassan már 1 éve próbálkozom nála, de feleslegesen. Bármiről eltudunk beszélgetni, szóval a közös hang megvan. Mikor látjuk egymást mindig mosolygunk egymásnak és szerintem senki sem mosolyog csak úgy. Többször (3x) próbáltam elhívni találkozni, de nem tartotta jó ötletnek. Állítása szerint aranyos vagyok és kedves és esélyem is van nála, de a két évtől nem tud eltekinteni. Na most ezt nem bírom megérteni, mert az osztálytársam és a barátnője között ugyan úgy 2 év van, persze tudom, hogy egyik ember sem egyforma. Na meg a szerelemben a kor nem számít.Amúgy nem hinném, hogy ügyesen kikosarazott volna. Ez egy nagyon rossz helyzet számomra, mert nem bírom elfelejteni a lányt, főleg, hogy egy iskolába járunk és minden nap látom. Lassan születésnapja lesz és gondoltam, hogy meglepem valamivel. Mindenképpen bizonyítani szeretnék nála. Hogyan tudnám elhívni valahova és hogyan tudnám magamnak megszerezni az esélyt?

Legyetek szívesek normális válaszokat írni, mert nagyon fontos számomra.



2015. szept. 28. 14:59
 1/5 anonim válasza:
Szia. nekem hasonló gondom volt,de én nem az ő szülinapjára mentem el,hanem a húgáéra,és ott melegedtünk össze. :) kötetlenebbek voltunk,nem mondom,hogy te is ezt tedd,de jó ötlet elmenni,vinni neki valami ajándékot amit szeret,és egy jót beszélgetni.
2015. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! És van/volt köztetek valami?
2015. szept. 29. 15:16
 3/5 anonim válasza:
Volt. Csak sajnos a lány meghalt.
2015. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az durva, sajnálom.
2015. szept. 30. 15:23
 5/5 anonim válasza:
Az igen, tényleg durva. Mi történt vele? Ha szabad kérdezni.
2015. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!