Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szerelmes vagyok egy fiúba?

Figyelt kérdés
Egy gimibe járunk és ugyanott edzünk. Nálam 2 évvel idősebb. Szokott bámulni néha, egyszer összeakadt a tekintetünk. Azt mondják akik jobban ismerik, hogy bejövök neki,de szerintem nem biztos. Az is lehet hogy nem is érdeklem. Néha szoktunk beszélgetni de mostanában nem sokszor. Szokott köszönni általában ha találkozunk, de semmi más. Szóval azt szeretném kérdezni hogyan tudnék feltűnni neki, mit csináljak hogy észrevegyen anélkül hogy elmondanám neki hogy szeretem? Fiúk ti mit gondoltok?

2016. júl. 10. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Facebookon írhatsz rá, lehet hogy bejössz neki, de nem teszel sok lépést és így fél elmondani. Más Tanács nincs, beszélgetnetek kell, sokat.
2016. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 crudy ***** válasza:
Lányom! Ha egy fiú azt látja h egy lány nyit felé akkor ha érzi, ha nem h a lány akar valamit valószínűleg el fog gondolkodni a lehetősége. Kezdj el nyitottabb lenni vele. Beszélgess vele, szólítsd meg. Innen már magától fog menni az egész.
2016. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, igazatok van :D

Szerintetek el kéne mondanom neki? Mert én megtenném csak félek hogy nemet mondana és még sokat fogunk találkozni. Mit gondoltok?

2016. júl. 10. 18:39
 4/7 crudy ***** válasza:
Szerintem ne támadd le. Ha nagyon nyitott vagy vele és közeledsz felé akkor le fog neki esni. Aztán amikor már közelebb vagytok egymáshoz akkor elmondhatod neki. Én tökre értékelném ha egy nő nyílt lapokkal játszana velem. Bár akkor meg én lennék dilemmában ha vissza kéne utasítanom. De ez benne van mindig
2016. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
G
2016. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 crudy ***** válasza:
Az utolsó válaszán van mit gondolkodni. So deep
2016. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az biztod 😂😂
2016. júl. 10. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!