Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy híres...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xtina... kérdése:

Szerelmes vagyok egy híres emberbe, és segítségre van szükségem. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve csillapíthatlan szerelmet érzek Ellie Goulding iránt. Mikor megismertem hozzá hasonló énekesnőt nem hallottam ezért hamar a kedvencem lett, de az életem enyhén félrecsuszott, megbuktam az iskolában, elvesztettem a barátaim a "családom"-ról meg ne is beszéljünk. Ő volt, és még most is az egyetlen személy, aki segít, aki erőt ad. Ezért szerelmes lettem belé. Nem bírtam a hangja és a gyönyörű mosolya nélkül élni, de ez nekem nem volt elég. Mindig megpróbáltam valahogy észrevetetni vele, hogy mennyire csodálom őt. Naponta írtam neki üzeneteket instagrammon, minden képen megjelelöltem, de soha nem jött össze. Decembet környékén a nevét 5-6 centiméteres betűkkel belevágtam a kezembr. Elküldtem neki... De ismét csak kudarc. Azóta folyamat a nevét vágom a kezembe, az emberek mindig megrémülnek, mikor meglátják a hegeket, vagy az épp friss vágásokat. Küldtek már pszichológushot. Mind azt mondta, hogy ez csak plátói rajongás.. De tudom, hogy ennél többről van szó. Már kezdek lelkileg kimerülni. Csak ő tud már nekem reményt és boldogságot adni... Szerintetek mit kellene tennem?

2016. júl. 7. 13:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Több ezer kilométer, és társadalmi ranglétra fok van közöttetek, és fel fog téged jelenteni, ha tovább zaklatod. Nincs ennél többről szó, csak rajongsz érte. Ő nem is ismer téged, és valószínű, hogy nálad színvonalasabb pasikkal van körülvéve, akik nem őröltek meg miatta. Szerintem menj el elmegyógyintézetbe, mielőtt még megölöd magad.
2016. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg orvoshoz kéne járnod.

Ez plátói lehet csak.

Ő nem ismer téged. És nyilván van ezer más dolga, mint hogy veled foglalkozzon. Szerinted hány "rajongó" zaklatja még a szerelmével? Most akkor neki mindegyikkel járnia kéne, vagy mi?

Ráadásul az ilyen vagdosással legfeljebb elijeszteni lehet valakit, nem pedig meghódítani.

Keress valami értelmet az életednek, de nem ilyen betegeset.

Kár, hogy a tanulásért nem tudtál így lelkesedni :D

2016. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Kamukérdés...
2016. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#1: hát az biztos, hogy vannak nálam jobb pasik körülötte, de olyan nem lenne mint én. Miért jelentene fel? Meg se nézi az üzeneteim..


#2: kétlem, hogy megijeszteném, és nem hódolni akarok neki, hanem azt akarom, hogy segítsen nekem. Nem a szerelme kell, hanem ő..


#3: miért lenne kamu kérdés.. Kérlek mondd el.

2016. júl. 7. 14:15
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Pont asszt a beszéd hibás sziszegösssz, piszegössz, énekessszt?

XD

2016. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Rohadtúl nem beszédhibás, csak ilyen az akcentusa. És ne kritizáld amíg nem érsz el olyan sikereket mint ő..
2016. júl. 7. 15:18
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondja ezt egy troll. XD


Küldj neki videó üzenetet.

Mondjuk énekelhetsz neki Kasza Tibit.

"Őt látom phfában, a phfűben

Egy eldobott kőfben

Egy szífben, egy dalfban

Mondd, mért kell, hogy halfjam

A phfában, a phfűben

Egy eldobott kőfben

Van, mi sofem múlik el.


Tuti siker.

Akcentus találkozó.

2016. júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Miért lennék troll?

És kösz a tanácsot, de sajnos nem tud magyarul. :/

2016. júl. 7. 15:31
 9/22 anonim ***** válasza:

Nyugi angolul sem. XD

Max ausztrál angolul.

Aborigin belövéssel.

2016. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%

Nézd meg smink nélkül egyből kiszeretsz belőle .

[link]

2016. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!