Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok a legjobb fiú barátomba?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok a gyerekkori legjobb fiú barátomba. 4 éve lehetett kb mikor először felfigyeltem hogy tök jól néz ki meg milyen aranyos, kedves, vicces. Egyszer már megmondta hogy nem engem szeret, hanem a legjobb barátnőm tetszik neki (többször vagdostam magam miatta de már nem csinálom), járnak is. A barátnőm tud róla hogy hogyan érzek iránta de mivel győzködni próbáltam magamat is hogy úgy se tudnánk boldogok lenni,ha nem szeret, akkor legalább ők legyenek azok. Ez szép meg minden de nagyon fáj. Valaki tudna segíteni?

2016. júl. 5. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Barátok se legyetek.
2016. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
több mint 10 évnyi barátságot csak úgy dobjak ki az ablakon?
2016. júl. 5. 23:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ne! megertelek! altalaban a hosszu fiu-lany baratsagoknak ez a "vege" :D

szerintem ebben nincsen semmi szokatlan....olyan sokat voltatok mar egyutt h kezdessz tobbet erezni iranta mint egy szimpla barat irant!

szerintem semmikepp ne szakitsd meg vele a kapcsolatot!!

van tobb "opcio" is amit tehetsz! :)

1.gondold vegig....lehet sokkal jobb hogyha csak baratok maradtok, lehet hogy ha osszejonnetek akkor mar minden megvaltozna, es nem is lenne olyan jo...!

2.szerezz "tarsat"! o majd elvonja rola a figyelmed! (ez szerintem a legeselytelenebb ilyenkor)

3.mond el neki hogy mit erzel! mind meg neki hogy mar egy ideje bejon neked, de eddig nem merted elmondani, most meg mar nem birod magadban tartani!....es mivel van baratnoje szerintem miutan elmondod neki az erzeseidet valami ilyet mondj:

mostmar tudod hogy mit erzek irantad,...remelem ettol semmi nem valtozik meg, maradhatunk tovabbra is baratok! ;)


bocsi h hosszu lett! mellesleg! velem is megtortent ez, es en a 3.kal meg is konnyebbultem!

sok sikert neked is!

2016. júl. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő ezen a téren nem érdeklődik irántad egy csöppet sem, akkor nem tudsz tenni semmit. Engedd, hogy boldog legyen a barátnőddel. A barátságot viszont megtarthatod, ha neked ez nem kínzás, de akkor viszont lépj túl rajta és keress mást. Nagyon sokan vannak még akik tetszhetnek szóval ne ragadj le ennél és végképp ne kezdd ilyen miatt vagdosni magad... Ez hatalmas ostobaság volt. Fiatal vagy ahhoz, hogy az első szerelmi bánatnál ezt tedd. Gondolj bele: az összes elutasításnál ezt fogod tenni? Mert nincs kizárva, hogy nem lesz több.
2016. júl. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mond el neki, a tenyleg olyan jo baratok vagytok akkor megerti es konnyen lehet valami mert lehet ha eltitkolja eloled h szeret. Nekem is ilyen volt azt leszamitva h nem a baratnommel jart. Elmondtam neki h szeretem es most jarunk.
2016. júl. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
próba szerencse
2016. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) az a baj hogy ha megint megtudja hogy hogyan érzek iránta akkor félek hogy megint megiétlődik a 4 évvel ezelőtti amikor megmondta hogy nem úgy tekint rám mint én rá.. mikor megtudta akkor jó sok ideig semmi nem volt az igazi (távolság tartó volt) és másfél év kellett ahoz hogy minden ugyan olyan jó legyen..
2016. júl. 6. 11:48
 8/8 anonim ***** válasza:
rabold el ne engedd el gond megoldva
2016. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!