Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet valakit szeretni és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakit szeretni és utálni is egyszerre?

Figyelt kérdés

Először is elég nehezen fog meg bármi is egy fiúban.

De Benne valami mégis megfogott. Az elején azt hittem,hogy szinte tökéletes és kedves,bár az ízlésünk nem egyezett-ez általában zavarni szokott,de annyira tetszett,hogy eltekintettem tőle-.

És hát azt hiszem beleszerettem. De pofára estem,összejött mással. Hatalmasat csalódtam,olyannal van együtt akit előtte elhordott mindennek. Azt gondoltam majd ezek után kiábrándulok belőle,de nem így lett.

Néha egyszerűen utálom azért,amilyen. Gyerekes,kétszínű és nem olyan amilyennek megismertem.

Máskor meg legszívesebben csak vele lennék-sőt szinte minden percben csak vele akarok lenni-.

Hogy van ez? Más is van ilyen helyzetben? Lehetséges ilyen kettősség?



2016. júl. 10. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
persze ha van egy kedves csak es szereted de másal jár azer utálod xD
2016. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom nincs ilyen.

Vagy szereted,vagy nem.

Szerintem inkább csak haragszol rá, hisz idézlek: 'NÉHA egyszerűen utálom'. Tehát csak néha 'utálod', és ilyenkor nem is,hanem haragszol rá és csalódtál benne. De mindezek mellett szereted, mert ugyebár attól hogy valakit szeretsz,még érezhetsz haragot iránta,viszont gyűlöletet semmiképp sem. Egyszerre nem utálhatod és szeretheted.

2016. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem van,legalábbis én is voltam így.

Szerettem benne sok mindent,de utáltam néhány tette miatt.

2016. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2-es látod ezzel megfogtál.

Fel sem fogtam mit írtam...a "néha" szó elég sok mindent megváltoztat.

Lehet igazad van és tényleg csak haragszom rá.

Bár legszívesebben elfelejteném.

2016. júl. 10. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet.
2016. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy a szerelem és az utálat között egy szörnyen vékony fal található. Könnyű átesni egyik oldalról a másikra, de az arany középút szinte lehetetlen. Hisz ez olyan mintha a penge élén járnál. Egy kicsit eldőlsz az egyik irályba, oda esel. De ha középen maradsz, "ketté vág"
2016. júl. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Gyűlölök és szeretek...." már régen is belátták hogy lehet :D
2016. júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igen, van ilyen kettősség.

De a legjobb az lenne, ha megpróbálnál ki szeretni belőle :( átérzem.

L/17

2016. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!