Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy 11 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy 11 éves fiúba? Vagy csak szimpi?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én 14 éves vagyok ....és ez eléggé fura.11 éves de agyilag meg testileg is 13-nak látszik .


Sokat nevetünk de sosem vagyunk kettesben mert álltalában a barátnőmnél találkozunk..szóval most akkor testszik vagy nem? Mert annyira nem "vonzódom" hozz@ mivel nem tudom van ami nem tetszik benne...de mégis van vmi érzés amit nem tudok meghatározni :/

Olyan érzés hogy nem lehet megmagyarázni..csak szeretnék vele találkozni..meg ilyenek ..ha megyak az lb-mhez akkor is remélem hogy ott lesz ..meg ilyesmi...most akkor szerelem vagy szeretet? Nem tudom.... :(

Szerintetek?

14/L Eszti



2016. júl. 11. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
kemeny :D
2016. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
11 éves az még nagyon-nagyon gyerek. Én nem tudom milyen lehet, hogy így megfogott de lehet, hogy nem vagy belé szerelmes csak jófejnek és aranyosnak találod. :) Az a baj, hogy mi azt nem tudhatjuk, hogy te mit érzel, erre magadnak kell rájönnöd. De az szinte biztos, hogy ha akarsz majd tőle valamit akkor várnod kell még majd pár évet, mert egy 11 éves kisfiúnak szerintem még nem itt járnak a gondolatai.
2016. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) ó dehogynem,néha olyanokat mondanak hogy csak nézek :D

Lehet hogy inkább csak kedvelem. Már nem olyanok a 11 évesek mint régen..emlékszem én akkor még barbiztam... :D most meg a 11 éves lányok posztolják maguktól a képeket intagramra-_-"

2016. júl. 11. 17:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Fura helyzet:) De szerintem csak barátkozni szeretnél vele, mert bírod. De nm vagy szerelmes meg ilyesmi, legalábbis én így gondolom. Persze te tudod! :)
2016. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, egyébként igen! 11 évesen még nagyban játszottam meg barbiztam, a mai 11 évesek meg nyomják a tabletet meg horrort néznek, meg festik a körmüket, arcukat, hajukat...
2016. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja!! Elég durva! És csak rosszabb lesz.
2016. júl. 23. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!