Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Jelek:amikor olyat játszottunk hogy mindenki mesél viccces,perverz stb.történeteket akkor mondta hogy én kezdek,meg mosolyog rám,menőzik előttem,amikor néztünk (4-en )egy filmet akkor amikor elmentem inni kb egy fél méterrel arrébb akkor megállította a filmet..ha beszélek akkor a szemembe néz végig ...van valami teszt amivel ki lehetne deríteni?

Mi a bnőmmel a poharasar akarjuk megcsinálni :majd én el fogom mondani hogy kié melyik pohár és az enyémet kicsit kihangsúlyozom és ha miután ivott és az én pogaram mellé rakja az övét akkor kedvel vagy mi(interneten olvastam) más 5-let?

Köszi :)


2016. júl. 10. 23:00
 1/5 Adelll ***** válasza:

Nemar.. Ezt a kerdest mar irtad ma.

De hogy a kerdesre valasziljak ez biztos h nem szerelem de lehet h tenyleg bejossz neki. Amugymeg meg kell kerdezni

2016. júl. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen szerelmes.
2016. júl. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2016. júl. 11. 00:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,valószínűleg tetszel neki,de azért azt ne felejtsd el,hogy ez nem szerelem :D Az majd később alakul ki,de ettől függetlenül mondom, tuti érez valamit :)
2016. júl. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszt :)

Akkor valószínűleg igazad van :)

Köszi

2016. júl. 11. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!