Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit akar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cintikeke kérdése:

Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés

Szerdán találkoztam egy fiúval elvoltunk minden,puszival köszöntünk stb.

Szerda óta nem beszéltünk, nem ir,olyanokat mondott szeretne velem komoly kapcsolatot megtudna szeretni és velem komolyan gondolnà ezeket.

De szerda óta semmktse beszéltünk!

Szombat este rámirt facebookon hogy Hello(sziv)

Vissza irtam hogy szia

Azota nem valaszolt!!

Az egyik haverom megtudta hogy vele találkoztam és rá irt szombat este hogy hallota velem van

Neki annyit irt hogy "mégnem"

Szerintetek? Mit csináljak? Vagy hagyjam a francba?:)


2016. júl. 12. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Fél tőled, szerintem azt hiszi, hogy emberevő szörny vagy és ezüttel legyőzhet téged, de ez hülyeség, mert a te gyengéd a fa, megkell mondanom neki, hogy egy akácfa karójával legyőzhet téged.
2016. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*ezüsttel
2016. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy jól szórakozol rajta, mert nekem kicsit se vicces a dolog:))
2016. júl. 12. 13:14
 4/9 October15 ***** válasza:
Pedig lássuk be eléggé az.. :D Van egy marha egyszerű megoldás: megkérdezed tőle. Nem tudom hallottál-e már róla de fb nélkül is lehet kommunikálni emberekkel.
2016. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a gépet. NE a facebook legyen az életed, ez csak chat! Nem olyan mint amikor élőben beszélgetsz. Hívd el valahova és ott beszéljétek meg ami fontos, ne neten!
2016. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igaz! Én sem facen élem az életem de telefonszámát se tudom hogy egy találkozot tudjak meg vele beszélni!!

Ezért érzem magam tehetettlennek..

2016. júl. 12. 13:28
 7/9 anonim ***** válasza:
De akkor írj rá!
2016. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De az nem gáz? Hogy en keresem őt és nem ő engem?

Szaladjak egy fiu utan?

2016. júl. 12. 15:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem beszélsz vele, nem fogod megtudni a választ. :) Nem futsz utána, hanem kommunikálsz vele, egyébként sem kőbe vésett szabály, hogy csak a fiú kezdeményezhet beszélgetést a lánnyal.
2016. júl. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!