Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek ezek mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek ezek mennyire problémák / pozitívumok?

Figyelt kérdés

1. Molettebb testalkat. Nem kövér, nem dagadt, inkább úgy fogalmazok: teltkarcsú.


2. Beszédes a lány, szívesen csipkelődik, néha kissé szúrós a humora, de nem rosszindulatú, nem megbántani akar vele.


3. Szókimondó.


4. Rövid haj, kb. váll fölé érő.


5. Szeretetéhes. Nagyon vágyik a szeretetre és nagyon ragaszkodó. (Nem ráakaszkodó!!!)



2016. júl. 12. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Nézzük akkor sorba.

1- igazából ez olyan amit látni kéne. Van akinek jól áll a molettség, meg igazából ha mellé szép arca van akkor is jó. Mivel úgy írod, hogy azért nem kövér,szerintem nem probléma.

2. Ez pozitívum, kivéve ha soha nem tud csendbe maradni, és mindig csak magáról akar beszélni.

3. Szintén +

4. Erre nem tudok hirtelen mit mondani, szintén mint az első, van akinek jól áll :)

5. Ez nálam elég jó pont :)

2016. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Talán
2016. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Nekem tetszik.
2016. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1-- nem tudom mire gondolsz...nagyon vekony a hatar a "molett" és a kovér kozott nekem teljesen ugyanaz...de ha ugy nezzuk hogy van rajta 1kg vagy maximum 3 akkor az baromi jol tud állni tehát ha erre gondoltál akkor határozottan pizitivum de ha már 5 van rajta az is tud jol állni de jobbára az már kövér és ronda az én szememben...


2--abszolut pozitivum minden egyes része valamilyen szinten feltétel is nálam


3--ez is pozitivum de nem mindegy hogy teszi...tehát tételezzük fel hogy kövér vagyok és ő ezt ugy közli velem hogy drágám kövér vagy adjál le az nagyon taszito...de ha szépen finoman tér rá hogy picit szedtem magamra és le kéne adnom mert ugy olyan jol neztem ki stb stb akkor az nagyon szimpatikus vonás


4-- nem előny nálam...minimum vállig érjen a haja ne nezzenmar ki fiunak...persze nem kizáró ok de nem pozitivum


5-- ez megint csak pozitivum illetve lehet negativum is mert ott is nagyon vékony a határ a cukin szeretetéhes és az idegesitően ráakaszkodó között...tök menő ha szeretetéhes és többször hozzámbújik de nagyon idegesítő ha lelkileg rabul fog...


17/F

2016. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem ezen múlik!! Legyen 140-es szintű a Goában 5000 MMR-e Dota2-ben és persze szeressen..
2016. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1: nem hátrány

2: nálam hatalmas előny, talán a legnagyobb

3: előny

4: egyénfüggő hogy kinek áll jól

5: előny

2016. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
5. Válaszoló szeretlek :DDD
2016. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint ezek tetszenek, a 4-es pont nem igazán érdekel, álljon neki jól az a haj.

Az 1-es és 4-es pontot kivéve ilyen a barátnőm. A mentális gondolatok sokkal fontosabbak, mint a fizikai tulajdonságok.

18/F

2016. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. Pont az ilyen alkat jön be.

2. Ez lehet negatívum és pozitívum is, attól függ mennyire beszélsz sokat, stb...

3. Előny.

4. Bocsi, nekem egyáltalán nem tetszenek a rövid hajak.

5. Pozitívum.

2016. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Istenem! A hozzád hasonlók miatt terjedt el az hogy teltkarcsú=duci. De ez NEM igaz. A teltkarcsú egy karcsú lányt jelent, nőiesen telt idomokkal. Nagy mellel, kicsit szélesebb csípővel (ami nem egyenlő a kártyaasztal méretű fenékkel).
2016. júl. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!