Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beilleszkedési problémák?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beilleszkedési problémák?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet hogy fél éve jöttem össze a barátommal, és különböző személyiségek vagyunk habár sok dolgot megszerettettünk egymással, és nagyon szeretjük egymást, és azért vannak közös vonásaink, csupán a baráti társaságunk eltérő. Az én társaságomban nincsenek fiúk, csak lányok vagyunk, és olyan visszahúzódóbb fajták, kevesebb ivás stb. az ő társasága vegyes összetételű, mindenki nagyon szabad, fiúk-lányok is vannak, a lányok többnyire az ottani srácok barátnői de ez a baráti helyzet ami a barátom társaságában van évek óta így kialakult, a csajok egymás barátnői, vagy egymás ismerősei, és nagyon mint én . ráadásul próbáltam beszélgetni mindenkivel de nincs egy közös téma, mindenki egyetemista rengeteget bulizik, koncertekre jár, én meg még a gimis padot nyomom. nagyon rosszul érzem magam, már csak azért is, mert a barátom azt mondta h szerinte gáz dolog ha valaki nem tud beilleszkedni.. de én próbálok de nem fogom megváltoztatni a személyiségem, próbálok kezdeményező lenni de ez így nehéz. pláne úgy h ott a csajok szoros barátnők mindig van közös témájuk h vkiről beszélnek és hozzá sem tudok szólni. pasiknál dettó. és azért mégsem lóghatok csak a barátom nyakán egyfolytába. ők nagyon szabadak könnyen dumálnak, én nehezen nyílok meg. pl. van egy csaj ő 1 hónapja jött de úgy h az egyik csaj régi ismerőse, hát perszeh így egyből beilleszkedett és mindenki odavan érte h milyen jó arc és a pasik is csípik a barátom is nagyon. fokozza az egészet h baráti összejöveteleken alkohol után a barátom picit bunkó lesz és velem is és duplán rosszul érzem magam. nyáron meg lesz h egy teljes hetet velük nyaralok, meg pár napra is, de nem mehet ez így h ennyire kívülálló vagyok, és az összes program alól se akarom kihúzni magam mert ezt se tehetem. mi lenne a megoldás?

18L


2016. máj. 4. 16:36
 1/3 A kérdező kommentje:

de félek h nagyon egyedül lennék, és valamiért az az érzésem h engem nem is nagyon bírnak, főleg h egy este a barátom bunkó volt velem és nagyon megvoltam bántva, és végig fancsali képet vágtam.. nyilván nem tűntem akkor barátásgosnak.

de úgy egyébként se keresik a társaságom, és nem akarom a nyaralások alatt rosszul érezni magam ..:/ mit tegyek?

2016. máj. 4. 16:38
 2/3 anonim válasza:

Esetleg hívd meg a saját barátnőidet, mert akkor nem lesz olyan tapintható a feszültség.És te is kicsit lazább vagy (gondolom) a saját baráti körödben.

11/L

2016. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem , ezek nem olyan események ahova őket is vihetném
2016. máj. 4. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!