Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Többi lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval. Van egy lány a osztályban, akibe én szerelmes vagyok de szerintem ő még nem tudja. Több mint egy hónapig beszeltünk. Aztán megszakadt. De most megint rám írt hogy hogyan telik a szünet ( az előtt is minden iskolai szünetben megkérdezte hogy hogyan telik. Lásd: húsvéti. Ja húsvétról jutott eszembe. Küldött egy képet és oda írta, hogy Boldog húsvétott. De meg pár szmájlit is rakott oda és volt ott egy szívecskés is. Én ezt nem tudtam mire vélni :D ) este 11-kor. :$ Iskolában néha rá nézzek. Volt amikor rám kacsintott ( lehet csak én láttam úgy :DD )


Előre is köszönom a válaszokat !


Egy fiú kérdése a sok közül ;)



2016. júl. 13. 18:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja meg becézget. A nevem mögé rakja hogy "ka"
2016. júl. 13. 18:37
 2/7 A kérdező kommentje:

Ja és egy olyan dolgot mutatott nekem amit másnak nem.

Vagyis egy "csoportba" se küldte el.

2016. júl. 13. 18:40
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és a macska át ment a telefonomon és videó hívást csinált. Akibe szerelmes vagyok azonnal elkezdte a haját igazitgatni. :D
2016. júl. 13. 18:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak barátként tekint rád , de nem kizárt , hogy érez valamit
2016. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja megint kihagytam valammit. Nevet a béna vicceimen :$
2016. júl. 13. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Számomra úgy tűnik , hogy próbálod magad belelovalni abba hogy tetszel neki . Ne legyenek hiú ábrándjaid inkább puhatolózd ki!
2016. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Adelll ***** válasza:
Igaza van az elöttem lévőnek.Szerintem se éld bele magad ennyire. Ezek nem mutatják azt egyértelműen hogy bejönnél neki. Persze nem azt mondom h lehetetlen, csak ezek alapján még nem valószínű. Lehetnél vele konkrétabb. Hívd el valahova. A valaszbol kiderül mit akar.
2016. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!