Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez nagyon gáz/ciki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gáz/ciki?

Figyelt kérdés

Hamarosan 15 éves leszek, még egy barátom ("pasim") sem volt. Azt sem mondhatnám, hogy alakult valami, de vannak fiú ismerőseim. Van olyan velem egyidős baratnőm is, aki nem tudná megszámolni az 1 hónapos kapcsolatait, és már nem szűz; természetesen nem akarok átesni a ló túloldalára, mint ez a lány, de azért örülnék legalább egy kapcsolatnak.

Szerintetek ez nagyon gáz, hogy eddig nem volt senkim? Mit tegyek, hogy esetlegesen alakuljon valakivel valami?



2016. júl. 13. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mesélj magadról vagy küldj képet, így nehéz megmondani hol a hiba :)
2016. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem gaz nekem sem volt meg. Es kb en is szeretnek mar.

14 fiu

2016. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, szerintem nem vele van a baj hanem azzal hogy nagyon sok fiu(lanyoknal is ugyanez van) inkabb olyat valaszt akinek mar jo sok baratja/baratnoje volt
2016. júl. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
17 éves lány létemre nekem sem volt senkim még. Emlékszem volt egy időszakom amikor nagyon zavart, hogy egyedül vagyok és "nem kellek senkinek". Aztán rájöttem, ha görcsösen akarom és keresem akkor nem fog jönni senki, ezért most már nem aggódom ilyeneken. Számomra nem ciki és csak ez számít. Még mindig jobb, mintha végigment volna rajtam a félváros. Ha itt lesz az ideje akkor majd lesz valakim. Szóval te se aggódj, fiatal vagy még, ezer lehetőség áll előtted.
2016. júl. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
En is ugyanebben a cipoben jarok. 14/L
2016. júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15 evesen miert kell ezen sirni? miert ez az elet meghatarozo gondolata, miert gorcs ez? nem ertem komolyan. egyaltalan nem gaz, hogy meg nem volt senkid. miert is lenne gaz?
2016. júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én 16 vagyok és még nekem sem volt barátom, de igazából nem nagyon érdekel.

Jó persze néha elgondolkodom azon, hogy milyen lenne, ha lenne egy olyan fiú, aki tényleg szeretne meg stb..de így kb ennyi, ha lesz akkor lesz, ha meg nem hát az szívás..😂😂

2016. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem nem ciki. Szerintem az a ciki ha 14 évesen valaki már kapcsolatot akar. De én a 15-öt is korainak tartom. A barátnőd meg szánalmas. XD
2016. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az nem gáz, hogy nem volt eddig pasid, inkább az, hogy tök feleslegesen felteszed ezt a kérdést... Már 100+ ilyen kérdés van és 200+ ilyen válasz...

(Nem megsérteni akartalak a válaszommal.)

2016. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Édes...majdnem 18 éves voltam amikor először lett pasim, 16 amikor először kavartam valakivel, hidd el még semmiről nem vagy lemaradva. Majd jön az ha jönnie kell. 18L
2016. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!