Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret még? 18/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még? 18/L

Figyelt kérdés
15 éves koromban összejöttem egy fiúval, egyidős velem. Nagyon szerettük egymást, tényleg, első nagy szerelem. Voltak veszekedések, de azok mindenhol vannak. Mindig visszataláltunk egymáshoz. Sajnos a haverjai nagyon más életmódot élnek, mint én: folyamatos bulik, pia, cigi (akár fűvel). Nem csinált ilyeneket mikor velem volt. Mondta is, amikor 1-2x kipróbálta mellettem, hogy nem akar rászokni és belefolyni. A másik tényező az anyja. Szeretett engem, mikor a fiával voltam, mégis mióta szakítottunk azzal tömi a fejét hogy "csajozzon, ne ragadjon le egynél". Ő pedig fél más véleményétől. A havarjaitól, hogy rossz szemmel néznék és az anyjától. A lényeg hogy már 1 éve lassan, hogy szakítottunk, ő mégis mindig megtalál. Sokszor hívott részegen és mondta hogy hiányzom neki, találkozzunk. Végül józanon is hívott. Találkoztunk. Volt csók, aztán ebből rendszer lett, minden találkozáskor olyanok voltunk kb. mint régen. Elmentünk kávézni, sétálni, kocsikázni. De nem jöttünk össze újra, mert azt mondja,nem szeret már. Régen a szakításokkor is mondta ezt, aztán béküléskor derült ki, hogy csak hazudott. Nem tudom, ezt most is így van-e. Meguntam ezt a játékot és tiltottam mindenhonnan, de felhívott. Akkor is megtalál... Azért van mert szeret? Nem tud elengedni? Barátnője lehetne másik, és volt is, csak szakított vele mert elvileg miattam nem ment, meg meg is csalta a csaj. Tehát itt vagyunk már lassan egy éve külön, mégis hív, ír, közben nem értem mi van. Értelmes válaszokat kérek, én nagyon szeretem, csak ő volt nekem 15 éves korom óta!
2016. júl. 14. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos hogy érez valamit még irántad,mert akkor nem hiába keresne ilyen sokszor. Ezt meg kéne beszélned vele hogy mit akar tőled,mit érez és hogy mi legyen köztetek. Hogyha mind a ketten szeretitek egymást akkor jöjjetek megint össze és senki más véleményére ne hallgassatok!
2016. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hozz döntést mert ezzel az idiotizmus magatartásával vagy játszadozásával ellopja tőled a legjobb éveidet egyrészt, másrészt komolyan szeretnéle egy ilyen családi légkört amibe beletartozik.
2016. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!