Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe szerelmes vagyok. Már régóta jóban vagyok vele, de nem tudja h bele vagyok zúgva.

Neki már elég régóta bejön egy olyan csaj, akivel szintén jóban vagyok. A lány már el is utasította a fiút, de a srác valahogy mégsem tud lemondani róla.

Szeretném hogy engem is észrevegyen, és ne csak barátként gondoljon rám. Elég félénk vagyok, de az utóbbi időben megpróbáltam kicsit nyitni felé (ráírtam Facebook-on, amit előtte sose csináltam, sokkal többet keresem a társaságát, mosolygok rá, ilyenek), hátha megérti mi van, de eddig úgy tűnik vagy nem vette észre, vagy ennyire nem érdekli a dolog.

Mit tehetnék még, amivel felhívhatom magamra a figyelmét? Nem akarok túl drasztikus dolgokat csinálni, mert félek a visszautasítástól, de lassan úgy érzem nem lesz más választásom.

A válaszokat előre köszi!



2016. júl. 14. 11:58
 1/4 likebike ***** válasza:
Beszélgess vele,pl:"Szia!Lárom,hogy mennyire letört,hogy visszautasított meg mostanában szomrúnak látlak.Van kedved beszélgetni?".Ha akar,akkor közelebb kerülhettek egymáshoz és valamikor elmondhatod neki,mit érzel.Ha nem akar,akkor hagyj időt neki,csak annyit mondj,hogy én itt vagyok,ha ki akarod beszélni magadból.
2016. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

go and drink alcohol :DDD na jó nem

A legegyszerűbb amit tehetsz hogy ha beszéltek ő rátereled a témát, hogy beszéljen egy kicsit az érzéseiről, és ha megnyílt érezni fogja hogy a bizalmasa vagy és szerintem egy jó párkapcsolat többekközött erre is épül. Másrészt fontos, hogy ne játszd el a haver csajszit, fontos hogy barátok legyetek de sose viselkedj fiúsan előtte, mert nem vonzó és nem is fog rád lehetőségként tekinteni :D

Továbbá LÉPJ KI A FÉSZBÚKBÓL ÉS ÉLD AZ ÉLETED :D élőben sokkal több eséllyel indulhatsz nála , ott kell beszélni nem a neten, az úgy nem sokat ér :D

2016. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

A második válaszolónak: nem terveztem haver csajszit játszani, szerintem nem is nagyon menne, túl lányos vagyok én ahhoz. A facebook-on pedig először azért írtam rá, mert egy tényleg fontos dolgot kellett megkérdeznem tőle, csak azután kezdtünk el ott is beszélgetni, és végül ott elég rendesen el is laposodott a társalgás, így már vagy egy hónapja rá sem írtam ott, csak nyűglődés lenne belőle. Szerencsére viszont élőben normálisan folyik a kommunikáció, amit én is fontosabbnak tartok ^^

2016. júl. 14. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Na ez esetben kerülj érzelmileg közel hozzá, rebegtesd a pilláidat és küldd a jeleket :D én ezeket tenném ( #2 vagyok :) )
2016. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!